П Р О Т О К О Л восьмої сесії районної ради сьомого скликання

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                          від 20 квітня 2016 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

33 депутати

Відсутні

1 депутат

 

На сесію запрошені голова, заступник голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

В роботі сесії беруть участь депутати Волинської обласної ради                      Бегаль О.П., Кирда Л.Ф., Киричик І.М.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий  справами виконавчого

апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування;

Корецький І.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив восьму  позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік".

Інформує: В.Ф.Синюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

3. Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького  району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.            

Інформує: Р.В.Козак – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

4. Про Районну програму створення і використання місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих  на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках.   

Інформує: Ф.С.Рудись – завідувач сектору з питань цивільного захисту,

мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

 

5. Про вихід районної ради зі складу співзасновників газети та редакції газети "Нова доба".

 

6. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп", затвердженого рішенням районної ради від від 29.11.2013 № 28/16.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді громадянина Лобацького Володимира Петровича для обслуговування приміщення столярної майстерні, яка розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради.

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держгеокадастру у

Маневицькому районі Волинської області.

 

8. Про запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до Служби автомобільних доріг у Волинській області щодо перенесення інформаційно-вказівного знаку.

 

9. Про запит депутата Маневицької районної ради  Зінчука Петра Романовича до голови Маневицької районної державної адміністрації            Линдюка А.О., Маневицького селищного голови Гаврилюка О.О. щодо цільового використання земельних ділянок, отриманих у власність на хуторі Лоше.

 

10. Про  запит  депутата  Маневицької районної ради Базарнової А.В. щодо звернення депутатів Маневицької районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Прем’єр-міністра України  Гройсмана В.Б.

 

11. Про запит депутата Маневицької районної ради Прокопчук Н.В. до голів районної державної адміністрації Линдюка А.О., районної ради   Мельника А.М. щодо будівництва дороги з твердим покриттям по вулиці Молодіжній в селі Четвертня.

 

12. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, у розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Пропозиція: Пропоную лічильну комісію затвердити у попередньому складі.

 

Депутат районної ради Наумчук О.В.:

Пропозиція: Заперечую. Пропоную обрати інший склад.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Пропоную визначитися голосуванням Ставлю на голосування пропозицію депутата Ващука Р.І.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в попередньому складі, тобто включити до складу депутатів Шкоду О.С., Наумчук О.В., Чилей І.П.:

„за” – 21 депутат;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 6 депутатів;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Шкода О.С., Наумчук О.В., Чилей І.П. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу та для зручності підрахунку голосів при прийнятті рішень ради зайняти місця в президії.

 

Депутат районної ради Шкода О.С., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій запит адресовано організації, яка обслуговує автомобільну дорогу М-07. Завтра виповнюється дев’ять років, як на перехресті дороги Київ-Варшава і Старий Чорторийськ-Цміни була автокатастрофа: Audi А4 зіткнулася з автобусом, що перевозив випускників моєї школи на ЗНО, дві людини згоріло… Сьогодні їду… там на трасі стоїть щит – дорожній знак, який вказує, що поблизу знаходиться Хрестовоздвиженський монастир, але суть у тому, що прошу підприємство, яке обслуговує дорогу, вивчити питання можливості десь перемістити той знак, бо якщо з легкового автомобіля огляд траси можна зробити в межах півтора кілометра в різні боки, то водії маршруток і автобусів звертаються до мене з тим же проханням: щит буквально обмежує видимість зліва при виїзді і повороті на Маневичі в межах ста метрів. Тої відстані недостатньо для того, щоб водіям можна було б своєчасно зреагувати. Прошу депутатів мій запит підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Мурашка О.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 33 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №8/8 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:       

Депутатський запит: Шановні депутати, на першій сесії я звертався до Вас аби Ви підтримали мій депутатський запит щодо земельних ділянок на хуторі Лоше. Надійшла інформація одна, друга…, однак я для себе встановив наступне: в принципі роботи по роздачі земельних ділянок надалі продовжується і ніякого контролю за використанням земельних ділянок власниками не ведеться. Тому адресую депутатський запит до голови адміністрації і Маневицького селищного голови щодо цільового використання земельних ділянок, отриманих у власність на хуторі Лоше. Треба з’ясувати і вжити заходів, якщо не дотримується чинне законодавство. І друга частина запиту – надалі стимулювати роботу правоохоронних органів щодо недопущення виділення нових земельних ділянок. Шановні депутати, прошу підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 33 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №8/9 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, суть мого депутатського запиту – звернення до Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України, текст звернення при потребі я зачитаю, але суть така – не так давно проїжджаючи у громадському транспорті неодноразово бачила вивіски з написами про обмеження проїзду жителів пільгових категорій. Позавчора мала зустріч із колегою, жителем села Прилісне, який мобілізований і був поранений у зоні АТО. В розмові він каже, що йому десятого числа треба бути в частині. Скільки йому обійшлася дорога з Одеси до Прилісного, скільки обійдеться вартість назад з Прилісного у військову частину і знову у госпіталь в Одесу?.. Зважаючи на те, що в Законі України "Про державний бюджет України на 2016 рік" взагалі не передбачено субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, прошу підтримати звернення щодо внесення змін до державного бюджету з цих питань, в частині передбачення  коштів з державного бюджету для компенсації пільгового проїзду жителям пільгових категорій. Варто також звернутися до інших районних рад з пропозицією підтримати таке звернення. 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Прем’єр-міністра України  Гройсмана В.Б.

 

Держава на законодавчому рівні закріпила за певними категоріями населення право на безоплатний проїзд. Щорічно гарантією виконання державою цього обов’язку перед громадянами була субвенція місцевим бюджетам з державного бюджету, за рахунок якої здійснювалась компенсація транспортним підприємствам витрат на перевезення пільговиків.

Незважаючи на те, що вказана субвенція покривала лише 50% реальних витрат перевізників та часто надходила несвоєчасно, місцевій владі вдавалось утримувати ситуацію і забезпечувати реалізацію права на пільговий проїзд усім категоріям громадян.

Проте, Закон України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" взагалі не передбачив виділення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Таким чином соціальна напруга ще більше зростає. Станом на сьогодні окремі приватні перевізники у салонах своїх автобусів вже розмістили оголошення про відмову возити деяких пільговиків.  З метою хоча б часткового врегулювання ситуації і збереження пільгового проїзду, окремі місцеві ради вже заявили про готовність якусь частину компенсації надати з місцевого бюджету. Але таке вирішення питання не задовольняє підприємців-перевізників.

Тому зволікання з вирішенням цього питання призводить, щонайменше, до погіршення якості і безпеки послуг з перевезення. А надалі така ситуація може привести до безпідставного підвищення перевізниками тарифів на проїзд, тобто тягар виконання обов’язку держави може в черговий раз лягти на плечі звичайного громадянина.

Враховуючи викладене, ми депутати Маневицької районної ради сьомого скликання, просимо невідкладно вжити заходів реагування для передбачення коштів державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Базарнової А.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 33 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №8/10 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

 

Депутат районної ради Прокопчук Н.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій запит викликаний зверненням жителів села Четвертня і стосується будівництва дороги (озвучується запит, доданий до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Прокопчук Н.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 31 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №8/11 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И:     1. Про  затвердження  порядку  денного   восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 33 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Перенести розгляд питання 7 "Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік" запропонованого порядку денного, і пропоную розглянути це питання відразу після затвердження порядку денного, тобто другим, у зв’язку із тим, що у залі присутні люди, яких цікавить розподіл коштів вільного залишку районного бюджету.  

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – 32 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції та запитів:

„за” –  33 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/1 прийняти (додається).

 

 

С Л У Х А Л И:     2. Про  внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк С.О., Базарнова А.В., Веремчук Л.В., Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф.,  Давидюк М.С.,     Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Ващук Р.І., Петрук В.Є., Дерлюк І.В.,  Мурашко О.В.,     голова райдержадміністрації Линдюк А.О., начальник Територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Леферович А.П., Лишнівський сільський голова Ковердюк Т.П., головний лікар Маневицької центральної районної лікарні Тьохта І.А., депутат Волинської обласної ради Кирда Л.Ф., Маневицький селищний голова Гаврилюк О.О., Копиллівський сільський голова Давидюк К.С., представники профспілки працівників освіти.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Шановні депутати, пропоную не затверджувати такий розподіл коштів поки він не погодиться з постійними комісіями. Пропоную за цей проект рішення, в такому варіанті як пропонує відділ адміністрації, не голосувати.

 

Оголошено перерву на 15 хвилин.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Слово надається депутату районної ради Зінчуку Петру Романовичу.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Шановні депутати, я хотів би щоб ви взяли роздані матеріали. Пропонується наступне. На другій сторінці пояснювальної записки, де мова іде про видатки Маневицькій  ЦРЛ після слів "стаціонарного лікування демобілізованих учасників АТО" пропонується суму збільшити на 100 тисяч для потреб, які визначить головний лікар, для того, щоб закрити питання по охороні здоров’я. По Програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" замість суми 200 тис. грн. пропонується сума 400 тис. грн., замість суми 36 тис. грн.. на обслуговування кредитів – пропонується сума 72 тис. грн. Відділу освіти, де автобуси,                                              1 млн. 400 тис. гривень залишити 900 тис. гривень, а 500 тисяч перекинути на фінансування виплати 20 відсотків працівникам освітніх закладів до першого липня включно. На пропозицію забезпечити повністю я, як людина, яка займалася фінансами, пропоную цього не робити з тим, щоб створити прецедент для влади, для того, щоб при подачі розрахунків на додаткове фінансування з державного бюджету показати, що коштів не вистачає на виплати. В тому числі на оплату престижності. В тому випадку, якщо не доб’ються – було сказано на комісії про те, що видатки на придбання автобусів в сумі 900 тис. грн. мають ставитися по розпису не раніше  як вересень або жовтень. Чому так?.. До того часу буде відомо як держава поведеться… тоді з тої суми необхідну суму для виплати двадцяти відсотків педагогам буде враховано. У мене є змога за цими справами подивитися і проконтролювати.

 

Депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації Давидюк М.С.: Ви даєте фактаж не точний. Тільки що на засіданні фракцій ми обговорювали, і було озвучено питання, що 500 тисяч не вистачає. Я ще раз перепитав головного бухгалтера, для того, щоб платити до липня, нам треба мільйон.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Людмило Анатоліївно, скільки реально треба коштів, щоб закрити виплати до липня?

 

Головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації Масюк Л.А.:                400 тисяч гривень на місяць.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Є пропозиція в такому випадку взяти 600 тисяч, а залишити 800 тисяч гривень. Далі – для того, щоб появився фінансовий ресурс пропонується відкласти фінансування поточного ремонту  спортивного залу та загальноосвітньої школи села Костюхнівка (229 тис. грн.) і відкласти фінансування завершення ремонту Майдан-Липненського клубу. В такому випадку на першому етапі ми можемо вийти з тої ситуації, яка склалася. Звісно, воно не задовольняє бажання всіх, але дасть можливість освітянам отримати заробітну плату в квітні місяці. Бо якщо ми відкладемо сесійне засідання ще на кілька днів, то не нарахуємо заробітну плату…

 

Г О Л О С У В А Л И:

1)  прийняти проект рішення за основу:

„за” – 18 депутатів;

"утрималося" – 12 депутатів.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: У фракції "Батьківщина" є прохання по процедурі оголосити перерву на 15 хвилин.

 

Оголошено перерву на 15 хвилин.

 

Виступили: начальник відділу освіти райдержадміністрації Давидюк М.С., депутати районної ради Давидюк С.О., Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.О., заступник голови обласної ради Пирожик О.В.                  

 

Голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: Я як голова райдержадміністрації, щойно проконсультувався з начальником фінуправління, і нас підтримують депутати, хай депутати схвалять суму скільки ми додаємо на престижність, бо в нас вчителі блокують життя цілого району. На 500 тисяч ми вже відшукали, знайшли... А далі від 500 до мільйона – як вирішать депутати… з шкільних автобусів зняти мільйон гривень.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р. про те, щоб Маневицькій центральній районній лікарні збільшити фінансування на 150 тисяч гривень (загальна сума асигнувань має передбачатися 1 290 000 гривень):

„за” – одноголосно;

пропозиція підтримана;

3) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р. про те, щоб на фінансування Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" замість цифри 236 тис. грн. має бути 472 тис. грн.:

„за” –  24 депутати;

"утрималося" – 3 депутати;

пропозиція підтримана;

4) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р. про те, щоб відділу освіти додати 800 тисяч гривень за рахунок коштів, знятих з придбання автобусів, 600 тисяч на зарплату і 200 тисяч на матеріали:

„за” –  4 депутати;

пропозиція не підтримана;

5) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О. про те, щоб 500 тисяч гривень на зарплату на престижність в загальному:

„за” –  1 депутат;

пропозиція не підтримана;

6) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р. про те, щоб зняти кошти з поточного ремонту  спортивного залу та загальноосвітньої школи села Костюхнівка (229 тис. грн.) і відкласти фінансування завершення ремонту Майдан-Липненського клубу:

„за” –  14 депутатів;

пропозиція не підтримана;

7) за пропозицію депутата районної ради Наумчук О.В. про те, щоб зняти кошти з фінансування шкільних автобусів в сумі 1 мільйон 400 тисяч гривень і направити на оплату престижності, 1 млн. на зарплату і 400 тис. на матеріали:

„за” –  одноголосно;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.:

Пропозиція: Прошу повторно поставити на голосування пропозицію про зняття грошей з Костюхнівки і Майдан-Липно аби вистачило медицині і молодим забудовникам.

 

Голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Є пропопзиція, Костюхнівку школу дійсно знімаємо, а Майдан-Липнеський збудований новий клуб – треба дофінансувати, 165 тисяч – це не принципово.

 

Г О Л О С У В А Л И:

8) за пропозицію депутатів районної ради Слісарчук Н.О. і Линдюка А.О.:

„за” –  18 депутатів;

"утрималося" – 1 депутат.

пропозиція підтримана.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення в цілому, як рішення районної ради. з урахуванням підтриманих пропозицій:

„за” – 17 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималося" – 15 депутатів.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

Результати поіменного голосування додаються.

Оголошено перерву на 15 хвилин.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, будемо вважати, що це було останнє попередження районній державній адміністрації як не готувати рішення районної ради і я вношу пропозицію повернутися до питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік". Начальникові управління фінансів ще раз нам прочитати основні спірні моменти, аби потім ніхто ні в чому нас не звинувачував. Прошу поставити на голосування пропозицію про повернення до розгляду питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік".

 

Г О Л О С У В А Л И:  за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 3 депутати.

Пропозиція підтримана

 

С Л У Х А Л И:     3. Про  внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Лікарні?

 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.:                     150 тис. грн.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: На програму "Власний дім"?

 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.:  Додатково 236 тис. грн.                  

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: На освіту?

 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.:  Звучала пропозиція про зняття коштів по Костюхнівці 229 999 грн. Різниця – 156 тисяч. Можна збалансувати: закладали 100 тисяч по освіті на фінансування по путівках, можливо їх відтермінуємо. Пропозиція управління фінансів така: щоб збалансувати – 600 тисяч гривень пропонуємо зняти з автобусів і спрямувати на заробітну плату. Це моя пропозиція.

 

Голова райдержадміністрації, депутат районної ради Линдюк А.О.: Ми проголосували за те, щоб повернутися до розгляду цього питання. Ми фактично вийшли на базис. Дискусійним вийшли фактично тільки автобуси і доплати вчителям. Фінансове управління каже, що позиція фінуправління – 600 тисяч, але – я  пояснюю позицію адміністрації – логічно і правильно буде якщо 600 тисяч, але в будь-якому випадку голосуємо зараз ми з вами, то давайте голосуємо, якщо апріорі ніхто таке не приймає, то зразу ставлю на голосування як була пропозиція Ольги Володимирівни – 1 мільйон на зарплату і 400 тисяч на матеріали. 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Мільйон чотириста, які планувалися на придбання автобусів, поки що відтермінувати, поки до кінця року тендери оголосять, за півроку ділитимемо лишки, можливо буде співфінансування, тоді повернемося… ці                                1млн. 400 тис. грн., як пропонувала голова комісії, направити на доплату за престижність 1 мільойн і 400 тисяч – на матеріали.

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.: Ставте пропозицію на голосування.

 

Г О Л О С У В А Л И: 

1) за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – одноголосно;

пропозиція підтримана;

 

2) прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/2 прийняти (додається).

 

Депутат районної ради Давидюк С.О.:

Пропозиція: Перенести сесійне засідання до вівторка, оголосивши перерву в роботі.

 

Г О Л О С У В А Л И: за пропозицію депутата районної ради Давидюк С.О.:

„за” –  14 депутатів;

"проти" – 4 депутати;

"утрималося" – 3 депутати;

пропозиція не підтримана;

 

С Л У Х А Л И:     4.  Про внесення доповнень до  Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/3 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     5.  Про Районну програму створення і використання місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих  на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках".

Інформація Рудися Ф.С., завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     6.  Про вихід районної ради зі складу співзасновників газети та редакції газети "Нова доба".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В.:

Пропозиція: За результатами обговорення на засіданнях профільних комісій внесено і підтримано пропозицію про доповнення частини першої проекту рішення словами "на другому етапі реформування" після слів "Вийти зі складу співзасновників газети та редакції газети "Нова доба".

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням пропозиції:

„за” –  19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     7.  Про внесення  змін до Статуту комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп", затвердженого рішенням районної ради від від 29.11.2013 № 28/16.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     8.  Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді громадянина Лобацького Володимира Петровича для обслуговування приміщення столярної майстерні, яка розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №8/7 прийняти (додається).

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив восьму позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

ДолученняРозмір
rezultati_golosuvannya.pdf2.93 MБ
rezultati_golosuvannya_2.pdf4.27 MБ