п’ятдесят другої чергової сесії районної ради шостого скликання

П Р О Т О К О Л

п’ятдесят другої чергової сесії районної ради

 шостого скликання

 

                                                                                          від 09 жовтня 2015 року

 

Всього обрано депутатів

64 депутати

Присутніх на сесії

55 депутатів

Відсутні

9 депутатів

 

На сесію запрошені керівник апарату, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

В роботі сесії беруть участь депутати Волинської обласної ради Григола Надія Георгіївна, Давидюк Микола Степанович, Кирда Людмила Федорівна, Колісник Богдан Іванович, Смокович Яків Феодосійович.

 

Головував:     депутат Веремчук Л.В., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий  справами виконавчого

апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Корецький І.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради.

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила п’ятдесят другу чергову сесію районної ради шостого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного п’ятдесят другої чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради  

 

2. Про роботу відділу освіти районної державної адміністрації по виконанню делегованих повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку освітньої галузі району.

Інформує: О.О.Гаврилюк – начальник відділу освіти

райдержадміністрації

 

3. Про роботу Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго" щодо забезпечення електроенергією споживачів району.

Інформує: Д.А.Гедзенко – головний інженер Маневицької філії

ПАТ „Волиньобленерго”

 

4. Про присвоєння загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №1                             смт Маневичі імені Андрія Снітка.

Інформує: А.Н.Артишук, депутат районної ради, директор

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі

 

5. Про присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2015 році.

Інформує: М.В.Федина – заступник голови районної ради

 

6. Про внесення змін до районної Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.07.2015 №49/9.

Інформує: Р.В.Козак – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

7. Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення пожежної безпеки  населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки.

Інформує: Ф.С.Рудись – завідувач сектору з питань цивільного захисту

мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

 

8. Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 № 14/10.

Інформує: О.А.Турик  – начальник управління агропромислового

розвитку  райдержадміністрації

 

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 №45/4 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

Інформує: В.Ф.Синюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

10. Про хід виконання рішення районної ради від 26.10.2010 №34/2 "Про використання в районі земель запасу і резервного фонду та перспективи їх консервації шляхом заліснення".

 

11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні.

 

12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу.

Інформує: О.С.Філон – в.о. начальника відділу Держгеокадастру

у Маневицькому районі

 

13. Про звернення депутатів Старовижівської районної ради від 31.07.2015  до  Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ "Волиньобленерго" про підтримку Звернення підприємців району.

Інформує: М.В.Федина – заступник голови районної ради

 

14. Про відтермінування  повернення  коштів до районного бюджету сільськогосподарським виробничим кооперативам "Мрія", "Годомичі", "Зоря", "Надія" та фермерському господарству "Росохи".

Інформує: М.І.Пацаманюк – заступник начальника управління

агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

15. Про усний запит депутата Маневицької районної ради  Зінчука Петра Романовича.

 

16. Інші питання.

 

 

Голова районної ради Л.В.Веремчук: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Шановні депутати, відповідно до статті 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", як депутат районної ради висловлюю незадоволення вчиненими неправомірними діями окремими керівниками установ, організацій району, які тим самим грубо попирають положения Конституції України.

На жаль, тут прослідковується згубний слід керівництва районної державної адміністрації, зокрема голови та його заступників, через що кілька кандидатів у депутати районної ради від Маневицької районної партійної організації Аграрної партії України не з власної волі, а під вишуканими "пропозиціями" третіх осіб схилялися і були схилені до зняття своїх кандидатур з виборчого процесу.

Зверхніми упередженими вчинками одноосібно чи, можливо, за чиїмись вказівками керівники або обрані респонденти безумовно порушили норми Закону України "Про місцеві вибори", зокрема пункт 6 статті 3 про недопущення обмежень громадян у виборчому процесі; пункт 3 статті 4 щодо рівності прав і можливостей брати участь у виборчому процесі усіх кандидатів у депутати; пункт 3 статті 6 щодо застосування насильства, погроз чи будь-яких дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню виборів; пункт 6 статті 11 щодо неупередженості, в тому числі й установ, організацій, їх керівників до місцевих кандидатів; статті 62 щодо гарантій діяльності кандидатів.

До європейських стандартів, через методи залякування та шантажу кандидатів у депутати на цьогорічних місцевих виборах, нам не достукатися. Такий вибір не притаманний країнам Європейського Союзу.

Ми розглядаємо наведену інформацію як тиск на кандидатів у депутати і винні особи в порушенні законодавства про міцеві вибори, відповідно до статті 100 Закону України "Про місцеві вибори" мають бути притягнуті до дисциплінарної, адміністративної  чи кримінальної відповідальності.

Разом з тим, як депутат Маневицької районної ради, керівник районної партійної організації Аграрної партії України звертаюсь та прошу вжити невідкладних заходів:

- спостерігачам ОБСЄ, які працюють у Волинській області, взяти до керівництва виявлені факти і занотувати їх у своїх звітах для інформування світового співтовариства;

- районній державній адміністрації, районній раді дати принципову оцінку порушникам на чергових засіданнях колегії та координаційної ради;

- Маневицькій виборчій комісії провести оперативне узагальнення щодо зняття з виборчого процесу кандидатів у депутати та якісно підготувати матеріали про порушення до суду;

- керівникам установ, організацій, які свідомо вдалися до порушень чинного виборчого законодавства, перепросити потерпілих і забезпечити їх право бути кандидатом в депутати Маневицької районної ради по вибраних ними округах.

Хочу сказати, що ми давно були і є європейською державою, тому давайте будемо жити в межах того чинного законодавства, яке прийнято і діє на території держави Україна.

Прошу депутатів підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 53 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №52/13 додається).

 

С Л У Х А Л И:     1.   Про   затвердження    порядку   денного   п’ятдесят    другої чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 55 депутатів (одноголосно);

 

Депутат районної ради Пацаманюк М.І., заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації:

Пропозиція: Рішенням Львівського апеляційного адміністративного суду від 17 вересня 2015 року визнано протиправним і скасовано пункт 1 рішення Маневицької районної ради від 25.12.2014 "Про надання дозволу сільськогосподарським виробничим кооперативам та фермерському господарству району на неповернення коштів до районного бюджету, виділених рішеннями районної ради від 18.04.2014 року №36/11 на виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від  30.12.2010 №4/5, та відтермінування повернення коштів до районного бюджету". На цей час Маневицькою районною радою подано касаційну скаргу на рішення Львівського апеляційного адміністративного суду. Тому вношу пропозицію розглянути додатково питання "Про відтермінування повернення коштів до районного бюджету сільськогосподарським виробничим кооперативам "Мрія", "Годомичі", "Зоря", "Надія" та фермерському господарству "Росохи".

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію депутата районної ради Пацаманюка М.І.:

„за” –  55 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозиції та запиту:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     2. Про роботу відділу освіти районної державної адміністрації по виконанню делегованих повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку освітньої галузі району.

Інформація Гаврилюка О.О., начальника відділу освіти райдержадміністрації  

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Шкабура В.П., Зінчук П.Р., Мурашко О.В., Ващук Р.І., Балаєва І.Д., голова районної ради Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 55 депутатів (одноголосно);

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Пропозиція: Пропоную доповнити проект рішення ради рекомендацією такого змісту: "в договорах оренди приміщень, які використовуються для харчування дітей, визначити повноваження організаторів харчування та керівників навчально-виховних закладів району  щодо відповідальності за матеріально-технічний стан харчоблоку, додержання вимог санітарного законодавства".

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію депутата районної ради Мурашка О.В.:

„за” –  55 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     3.  Про   роботу   Маневицької  філії  ПАТ  "Волиньобленерго" щодо забезпечення електроенергією споживачів району.

Інформація Гедзенка Д.А., головного інженера Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго"  

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Гаврилюк О.О., Ковердюк О.Р., Ващук Р.І., депутат обласної ради Давидюк М.С., Четвертнянський сільський голова Підвальна С.М., Копиллівський сільський голова Давидюк К.С., голова ради Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     4. Про присвоєння  загальноосвітній школі   І-ІІІ  ступенів №1                             смт Маневичі імені Андрія Снітка.

Інформація Артишука А.Н., депутата районної ради, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Сокол М.А., депутат обласної ради Давидюк М.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     5.    Про     присвоєння      звання      „Почесний       громадянин Маневицького району” у 2015 році.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Депутат районної ради Котеленець В.Д.: Шановні депутати, я дякую тим, хто запропонував мою кандидатуру до присвоєння цього звання, але я беру самовідвід.

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Залишається чотири кандидатури.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) за те, щоб до бюлетеня внести чотири кандидатури:

„за” – 36 депутатів;

"проти" – 6 депутатів:

"утрималися" – 13 депутатів.

 

2) за те, щоб лічильну комісію для організації таємного голосування обрати в складі п’яти депутатів:

„за” – 55 депутатів (одноголосно).

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Прошу вносити кандидатури до складу лічильної комісії (вносяться кандидатури).

 

Г О Л О С У В А Л И:  

3) за те, щоб до складу лічильної комісії включити депутатів районної ради Макарчук Т.Ю., Балаєву І.Д., Черчик О.П., Романюка В.А., Гаврилюка О.О.:

„за” – 55 депутатів (одноголосно).

 

 

Голова районної ради Веремчук Л.В..: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Макарчук Т.Ю., Балаєва І.Д., Черчик О.П., Романюк В.А., Гаврилюк О.О.

 

Депутат районної ради Гаврилюк О.О., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до рішення районної ради).

 

Г О Л О С У В А Л И:  

4) за те, щоб Протокол №1 засідання лічильної комісії затвердити:

„за” – 55 депутатів (одноголосно).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (І етап).

 

Депутат районної ради Гаврилюк О.О., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з другим протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №2, який додано до рішення районної ради).

 

Г О Л О С У В А Л И:  

5) за те, щоб Протокол №2 засідання лічильної комісії затвердити:

„за” – 55 депутатів (одноголосно).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІ етап).

 

Депутат районної ради Гаврилюк О.О.,  голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з третім протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №3, який додано до рішення районної ради).

 

Г О Л О С У В А Л И:  

6) за те, щоб Протокол №3 засідання лічильної комісії затвердити:

„за” – 55 депутатів (одноголосно).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІІ етап).

 

Депутат районної ради Гаврилюк О.О.,  голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з третім протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №4, який додано до рішення районної ради).

 

Г О Л О С У В А Л И:  

7) за те, щоб Протокол №4 засідання лічильної комісії затвердити:

„за” – 55 депутатів (одноголосно).

 

 

Г О Л О С У В А Л И (участь в голосуванні взяли 47 депутатів):  

8) за те, щоб за результатами голосування присвоїти у 2015 році звання „Почесний громадянин Маневицького району” Фальковському Дмитру Лукичу, голові Маневицької районної організації ветеранів війни і праці за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, організацію соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції по захисту суверенітету і територіальної цілісності України, активну громадянську позицію та волонтерську діяльність, прийнявши відповідний проект рішення в цілому як рішення ради:

„за” – 47 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     6.  Про  внесення   змін   до   районної   Програми    підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.07.2015 №49/9.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяла участь: депутат районної ради Бубнюк А.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:    7. Про  внесення змін та доповнень до Програми забезпечення пожежної безпеки  населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки.

Інформація Рудися Ф.С., завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:    8. Про  доповнення  Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 № 14/10.

Інформація Турика О.А., начальника управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Негодюк В.П., заступник голови районної ради Федина М.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 54 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Пропоную доповнити пункт 14.1. у розділі 14 доповнень словами "особистим селянським господарствам" після слів "сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам".

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

„за” – 54 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат.

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” – 54 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:      9. Про  внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 №45/4 “Про районний бюджет на 2015 рік.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів  райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Ковердюк О.Р., Сидорчук М.М., Мурашко О.В., Гаврилюк О.О., Барванов В.В., Котеленець В.Д., Зінчук П.Р., голова районної ради Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 54 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат.

 

 

Депутат районної ради Гаврилюк О.О.:

Пропозиція: Виділити додаткового фінансування відділу освіти райдержадміністрації на виплату грошової винагороди працівникам методичного кабінету та центру творчості.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію депутата районної ради Гаврилюка О.О.:

„за” – 31 депутат;

"утрималися" – 7 депутатів;

пропозиція не підтримана.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Повернутися до розгляду пропозиції депутата Гаврилюка О.О. щодо  додаткового фінансування відділу освіти райдержадміністрації на виплату грошової винагороди працівникам методичного кабінету та центру творчості після затвердження звіту по виконаю районного бюджету за третій квартал і розподілі вільних лишків районного бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

3) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

„за” – 55 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” – 54 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     10. Про  хід  виконання  рішення  районної ради від 26.10.2010 №34/2 "Про використання в районі земель запасу і резервного фонду та перспективи їх консервації шляхом заліснення.

Інформація Філона О.С., в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Лінник Р.П., Ковердюк О.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/10 прийняти (додається).

 

 

 

 

С Л У Х А Л И:     11. Про  затвердження  технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні.

Інформація Філона О.С., в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Левчик І.О., Мурашко О.В., Барванов В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 3 депутати;

"утрималися" – 12 депутатів.

 

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО (проект рішення додається).

 

С Л У Х А Л И:     12. Про  затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу.

Інформація Філона О.С., в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі

 

В обговоренні питання взяли участь: громадянин Шрамко М.Ф., депутати районної ради Мурашко О.В., Зінчук П.Р., Миронюк М.Г., секретар Лісівської сільської ради Нестерук Н.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 21 депутат;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 14 депутатів.

 

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО (проект рішення додається).

 

С Л У Х А Л И:     13. Про  звернення  депутатів  Старовижівської  районної  ради від 31.07.2015  до  Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ "Волиньобленерго" про підтримку Звернення підприємців району.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     14.  Про  відтермінування  повернення  коштів  до    районного бюджету сільськогосподарським виробничим кооперативам "Мрія", "Годомичі", "Зоря", "Надія" та фермерському господарству "Росохи".

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  55 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №52/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     15.  Про  реалізацію    пропозицій   і   зауважень,   висловлених депутатами районної ради.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила п’ятдесят  другу чергову сесію районної ради шостого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

Голова районної ради                                                       Л.В.Веремчук