Протокол №43 від 27.11.2014р.

П Р О Т О К О Л

сорок третьої чергової сесії районної ради

 шостого скликання

 

                                                                                          від 27 листопада 2014 року

 

Всього обрано депутатів

64 депутати

Присутніх на сесії

50 депутатів

Відсутні

14 депутатів

 

На сесію запрошені керівник апарату, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

В роботі сесії беруть участь депутати Волинської обласної ради Григола Надія Георгіївна, Давидюк Микола Степанович, Кирда Людмила Федорівна, Смокович Яків Феодосійович.

 

Головував:                 депутат Веремчук Л.В., голова районної ради

 

Секретаріат:       Марчук В.В., керуючий  справами виконавчого  апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила сорок третю чергову сесію районної ради шостого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного сорок третьої чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради    

 

2. Про роботу лісогосподарських підприємств району щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів.

Інформує: В.Н.Шпанчук – начальник відділу економічного розвитку,

інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації

 

3. Про звіт по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2014 року.

 

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.02.2014 №34/2 „Про районний бюджет на 2014 рік”.

Інформує:  О.І.Мандзюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

5. Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 № 4/5.

Інформує: О.А.Турик – начальник управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації

 

6. Про хід виконання рішення районної ради від 29.11.2013 № 28/4 „Про стан та перспективи розвитку торфобрикетної галузі району”.

Інформує: В.Н.Шпанчук – начальник відділу економічного розвитку,

інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації

 

7. Про хід виконання рішення районної ради від 09.06.2011 №6/2 „Про розпаювання земель в районі”.

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держземагентства у

Маневицькому районі Волинської області

 

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2010 №2/3 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради".

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради  

 

9. Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2014 році.

Інформує: М.В.Федина – заступник голови  районної ради  

 

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради.

 

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради.

 

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Управління Волинської єпархії Української Православної церкви для ведення підсобного сільського господарства і розташована за межами населених пунктів Старосільської сільської ради.

 

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту Старочорторийської сільської ради.

 

14. Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок, що знаходяться та плануються для передачі в оренду            ДП "Волиньторф".

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держземагентства у

Маневицькому районі Волинської області

 

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та реєстрацію права на земельні ділянки".

 

16. Про надання дозволу Маневицькій центральній   районній лікарні  на  списання труби.

 

17. Про підтримку Звернення Локачинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

18. Про розпорядження заступника голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: М.В.Федина – заступник голови  районної ради  

 

19. Про запит депутатів Маневицької районної ради Зінчука П.Р.,             Федини М.В. до Волинської обласної ради щодо виключення бази відпочинку "Тросне" із затвердженого Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, та передачі зазначеної бази відпочинку у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району.

 

20. Про усний запит депутата Маневицької районної ради Грицюка В.Ф. до Маневицької центральної районної лікарні щодо заповнення вакантної посади хірурга в Колківській районній лікарні.

 

21. Про усний запит депутата Маневицької районної ради Грицюка В.Ф. до Маневицької селищної ради та Маневицької районної державної адміністрації щодо організації підвезення пасажирів до центру селища Маневичі.

 

22. Інші питання.

 

Голова районної ради Л.В.Веремчук: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Шановні депутати, хочу в першу чергу подякувати вам за підтримку мого депутатського запиту на попередньому пленарному засіданні ради до Волинської обласної ради щодо передачі із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району цілісного майнового комплексу бази відпочинку, розміщеної на березі озера "Тросне" на території Карасинської сільської. Ми надіялися, що депутати обласної ради прислухаються до нашого звернення, враховуючи те, що 10 січня 2014 року районною радою була надана згода на прийняття вищезазначеного майна у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району. Однак відбулася сесія обласної ради, і на сьогоднішній день підписано рішення ради про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, до якого включено і базу відпочинку на озері Тросне для приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Тому, користуючись присутністю депутатів обласної ради, я прошу підтримати мій депутатський запит про ініціювання та включення до порядку денного сесії обласної  ради питань про виключення з Переліку об’єктів, які пропонуються приватизувати, бази відпочинку на озері Тросне та про передачу зазначеного майнового комплексу у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району. 

 

Депутат районної ради, заступник голови районної ради Федина М.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, дозвольте озвучити свій запит:

на останній тридцять першій сесії обласної ради депутатами було включено питання "Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках". Одним із об’єктів приватизації, які включені в цей перелік, є база відпочинку на березі озера Тросне нашого району, яка перебуває на балансі Волинської обласної філармонії.

Дивує той факт, що при розгляді цього питання, яке було підтримане депутатами обласної ради, озвучено, що від Маневицької районної ради не поступало пропозицій щодо прийняття у комунальну власність вищезазначеної бази і тому цей об’єкт включений до Переліку. Хочу нагадати і довести до відома депутатів обласної ради: Маневицькою районною радою 10 січня 2014 року було прийнято рішення за №30/3 ,,Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району бази відпочинку на березі озера Тросне". У районі на сьогодні немає місць, де можна проводити оздоровлення дітей, організовувати різного виду спортивні змагання серед молоді, а тому резонно виникає питання в необхідності такої бази для організації оздоровлення чи розвитку туризму в районі. Розуміємо, що це озеро є привабливим для багатьох, але воно потрібно і нашим жителям та дітям. Тим більше, що практично вся північна і східна сторони цього озера зайнята різними власниками, які кругом понаставляли огорожі і вважають, що це все їхнє. Таке вирішення питання викликає невдоволення жителів району.

Тому прошу підтримати мій депутатський запит до Волинської обласної ради про виключення цього об’єкта із затвердженого Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, і передати базу відпочинку на березі озера Тросне в спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району.

Прошу підтримати мій депутатський запит.

 

В обговоренні питання, піднятого у запитах депутатів Зінчука П.Р.,                 Федини М.В. взяли участь: депутати обласної ради Давидюк М.С., Кирда Л.Ф., Карасинський сільський голова Савчук В.С., депутати районної ради Рейкін С.О.,                  Барванов В.В., Мурашко О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутатів шляхом прийняття відповідного рішення  і включити його до порядку денного:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

депутатський запит підтримано

Депутат районної ради Грицюк В.Ф.:

Депутатський запит: Шановні депутати, суть мого запиту полягає в тому, що вже довгий час, мабуть років два, Колківська районна лікарня не має лікаря-хірурга. З цього приводу є багато нарікань щодо медичного обслуговування від жителів навколишніх сіл. Для лікування травм вони змушені звертатися в Маневицьку центральну районну лікарню. Це забирає багато часу, хоча при травмах різного виду повинна надаватися термінова допомога. Тому прошу знайти можливість для працевлаштування в Колківській лікарні хірурга для організації належного обслуговування жителів навколишніх територіальних громад району. Прошу депутатів мій запит підтримати.

 

В обговоренні питання, піднятого у запиті депутата Грицюка В.Ф. взяли участь:  депутат районної ради, головний лікар Колківської районної лікарні Янчик О.В., депутат обласної ради Смокович Я.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений депутатський запит шляхом прийняття відповідного рішення  і включити його до порядку денного:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

депутатський запит підтримано

 

Депутат районної ради Грицюк В.Ф.:

Депутатський запит: Шановні депутати, багато сільських жителів, особливо похилого віку та хворих,  нарікають на те, що по приїзду в Маневичі їм досить важко добратися від автостанції райцентру до лікарні. Питання це вже піднімалося неодноразово і, на мою думку, проблему можна вирішити, хоча б організувавши підвезення пасажирів до центру Маневич поблизу селищної ради. Прошу депутатів мій запит підтримати.

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Пропонується запит депутата Грицюка Віктора Федоровича направити до Маневицької селищної ради та Маневицької районної державної адміністрації, до повноважень якої належить організація маршрутів місцевого значення, для вивчення та організації вирішення питання підвезення пасажирів до центру селища Маневичі шляхом зміни маршрутів місцевого значення та облаштування автомобільної зупинки по проспекту Волі в районі адміністративних приміщень селищної і районної рад.

 

В обговоренні питання, піднятого у запиті депутата Грицюка В.Ф. взяли участь:  Маневицький селищний голова Левко Я.І., депутат обласної ради Давидюк М.С.

 

С Л У Х А Л И:     1. Про  затвердження  порядку  денного сорок третьої  чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно).

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих запитів:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     2. Про  роботу  лісогосподарських  підприємств  району  щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів.

Інформація Шпанчука В.Н., начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради, директор державного підприємства "Маневицьке лісове господарство" Радіон В.О., депутати районної ради Бубнюк А.С., Рейкін С.О., Ковердюк О.Р.,                Сачковський М.В., Зінчук П.Р., заступник голови районної ради Федина М.В., депутат обласної ради Кирда Л.Ф., голова районної ради Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно).

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Пропоную пункт 4 проекту рішення доповнити підпунктом такого змісту: "вести роботу щодо поглибленої переробки лісової продукції з метою створення та реалізації товарів високої споживчої вартості".

 

2) за пропозицію, висловлену депутатом районної ради Зінчуком П.Р.:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     3.  Про  звіт   по  виконанню  районного  бюджету  за    дев’ять місяців 2014 року.

Інформація Мандзюка О.І., начальника управління фінансів райдержадміністрації                

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     4. Про внесення змін  до  рішення районної ради від 11.02.2014 №34/2 „Про районний бюджет на 2014 рік".

Інформація Мандзюка О.І., начальника управління фінансів райдержадміністрації                

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ковердюк О.Р., Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     5.   Про   хід   виконання   Комплексної    програми     розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 № 4/5.

Інформація Турика О.А., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Мурашко О.В., Ковердюк О.Р., депутат обласної ради Давидюк М.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     6.  Про  хід виконання рішення районної ради від 29.11.2013 № 28/4 „Про стан та перспективи розвитку торфобрикетної галузі району".

Інформація Шпанчука В.Н., начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Балаєва І.Д., Барванов В.В., Щербачук В.С., Киричик І.М., Зінчук П.Р., Сачковський М.В.,  депутати обласної ради Давидюк М.С., Кирда Л.Ф., радник голови Волинської обласної ради Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно).

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Пропоную це рішення та текст Звернення адресувати також народним депутатам України, які представляють інтереси Волинської області у Верховній Раді України.

 

 

 

2) за пропозицію, висловлену депутатом районної ради Зінчуком П.Р.:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     7. Про хід  виконання  рішення  районної  ради  від  09.06.2011 №6/2 „Про розпаювання земель в районі”.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:      8. Про  внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2010 №2/3 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради".

Інформація Веремчук Л.В., голови  районної ради    

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     9.      Про     присвоєння     звання     "Почесний       громадянин Маневицького району" у 2014 році.

Інформація Федини М.В.,  заступника голови районної ради    

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) за те, щоб лічильну комісію для організації таємного голосування обрати в складі п’яти депутатів:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Прошу вносити кандидатури до складу лічильної комісії (вносяться кандидатури).

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за те, щоб до складу лічильної комісії включити депутатів районної ради Балаєву І.Д., Гарміду Л.Є., Бубнюк А.С., Ковердюка О.Р., Шкоду О.С.:

„за” – 50 депутатів (одноголосно).

Голова районної ради Веремчук Л.В..: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Балаєва І.Д., Гарміда Л.Є., Бубнюк А.С., Ковердюк О.Р., Шкода О.С.

 

Депутат районної ради Балаєва І.Д., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до рішення районної ради).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (І тур).

 

Депутат районної ради Балаєва І.Д., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з другим протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №2, який додано до рішення районної ради).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІ тур).

 

Депутат районної ради Балаєва І.Д., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з третім протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №3, який додано до рішення районної ради).

 

 

Г О Л О С У В А Л И (участь в голосуванні взяли 46 депутатів):  

3) за те, щоб за результатами голосування присвоїти у 2014 році звання „Почесний громадянин Маневицького району” Мосійчуку Петру Трифоновичу – режисеру народного аматорського театру Колківського селищного будинку культури, заслуженому працівнику культури України за багаторічну сумлінну працю в галузі культури, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва району, прийнявши відповідний проект рішення в цілому як рішення ради:

„за” – 46 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     10. Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в             оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/10 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     11. Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в            оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     12. Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Управління Волинської єпархії Української Православної церкви для ведення підсобного сільського господарства і розташована за межами населених пунктів Старосільської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     13.   Про   затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту Старочорторийської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/13 прийняти (додається).

 

 

С Л У Х А Л И:     14. Про   затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок, що знаходяться та плануються для передачі в оренду ДП "Волиньторф".

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     15. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та реєстрацію права на земельні ділянки".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     16. Про надання  дозволу  Маневицькій центральній   районній лікарні  на  списання труби.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     17. Про підтримку  Звернення  Локачинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/17 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     18.  Про   розпорядження   заступника  голови  районної  ради, видані в міжсесійний період.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №43/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     19.  Про  реалізацію    пропозицій   і   зауважень,   висловлених депутатами районної ради.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила сорок третю чергову сесію районної ради шостого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

Голова районної ради                                                       Л.В.Веремчук