Протокол №46 від 26.03.2015р.

П Р О Т О К О Л

сорок шостої чергової сесії районної ради

 шостого скликання

 

                                                                                          від 26 березня 2015 року

 

Всього обрано депутатів

64 депутати

Присутніх на сесії

51 депутат

Відсутні

13 депутатів

 

На сесію запрошені голова райдержадміністрації, керівник апарату, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

В роботі сесії беруть участь депутати Волинської обласної ради Григола Надія Георгіївна, Давидюк Микола Степанович, Кирда Людмила Федорівна, Смокович Яків Феодосійович.

 

Головував:                 депутат Веремчук Л.В., голова районної ради

 

Секретаріат:       Марчук В.В., керуючий  справами виконавчого  апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування;

Савчук Н.І., начальник організаційного відділу районної ради.

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила сорок шосту чергову сесію районної ради шостого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного сорок шостої чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради  

 

2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі в 2014 році.

Інформує: М.Г.Дарчик – прокурор Маневицького району

 

3. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області в 2014 році.

Інформує: І.Г.Ісаков – начальник Маневицького РВ УМВС

України у Волинській області

 

 

 

4. Про підсумки трудового суперництва між селищними і сільськими радами району за 2014 рік.

Інформує: М.В.Федина – заступник голови  районної ради  

 

5. Про Програму підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" на 2015-2017 роки".

Інформує: Д.В.Андрєєв – директор  комунального підприємства

"Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях"

 

6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/8.

Інформує:  О.О.Гаврилюк – начальник відділу освіти

райдержадміністрації

 

7. Про звільнення редактора  Маневицької районної редакції проводового радіомовлення Мельниченко Т.І.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради  

 

8. Про Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми соціальної, матеріально-технічної підтримки жителів району, призваних на військову службу, у тому числі під час мобілізації, та членів інших військових формувань і правоохоронних органів, а також проведення мобілізаційних заходів.

Інформує: В.П.Лінник – головний  спеціаліст з питань мобілізаційної та

оборонної роботи сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та

оборонної роботи апарату райдержадміністрації      

 

9. Про звіт по виконанню районного бюджету за 2014 рік.

 

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 № 45/4 "Про районний бюджет на 2015 рік"

Інформує:  О.І.Мандзюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

11. Про хід виконання Районної програми увічнення пам’яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/5.

Інформує: В.А.Турикначальник відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

12. Про хід виконання рішення районної ради від 28.05.2014 №38/3 „Про проблему поширення пияцтва та алкоголізму в районі”.

Інформують: Р.В.Козак – директор районного центру соціальних

служб для сім¢ї, дітей та молоді, І.Г.Ісаков – начальник

Маневицького РВ УМВС України у Волинській області

 

13. Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп”.

Інформує:  М.Г.Мельник – начальник комунального підприємства

"Маневицький райсількомункосп"

 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки.

 

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді підприємця Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва і обслуговування деревообробного цеху і розташована за межами населених пунктів Новорудської сільської ради.

 

16. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держземагентства у

Маневицькому районі Волинської області

 

17. Про оплату праці заступників головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні.

 

18. Про зняття з контролю окремих рішень районної ради.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого

апарату районної ради  

 

19. Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: М.В.Федина – заступник голови  районної ради  

 

20. Про підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради  

 

21. Про усний запит депутата Маневицької районної  ради Негодюка В.П. до депутатів Волинської обласної ради Григоли Н.Г., Давидюка М.С.,                 Кирди Л.Ф., Колісника Б.І., Смоковича Я.Ф. щодо врегулювання цін на молоко.

 

22. Про запит депутата Маневицької районної ради Зінчука П.Р. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо виділення коштів для закінчення будівництва спортивного залу в селі Старий Чорторийськ.

 

23. Про усний запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до станційно-лінійної дільниці №4 комбінованого Центру телекомунікацій  №113  Волинської  філії ПАТ "Укртелеком"  щодо  налагодження роботи проводового радіомовлення і телефонного зв’язку у селі Козлиничі Цмінівської сільської ради.

 

24. Інші питання.

 

Голова районної ради Л.В.Веремчук: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

 

 

Депутат районної ради Негодюк В.П.:

Депутатський запит: Шановні депутати, хочу звернутися до райдержадміністрації та районної ради аби вони звернулися до обласної ради та обласної державної адміністрації щодо цін на молоко, які склалися на сьогоднішній день. В усіх областях України одна літра обезжиреного молока, що продається в магазинах, коштує не менше 18-24 гривень, а в людей забирають по 2,50-3 гривні. Якщо колись за літру молока можна було купити  3-4 літри дизпалива, то зараз для купівлі літри дизпалива треба здати відро молока.

Я також хочу просити депутатів обласної ради, які присутні сьогодні на засіданні, підняти це питання на сесії обласної ради з метою прийняття відповідного звернення до Кабінету Міністрів України по вирішенню цього питання.

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Суть запиту зрозуміла. Пропонується запит направити до депутатів Волинської обласної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутатів шляхом прийняття відповідного рішення  і включити його до порядку денного:

„за” – 51 депутат (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №46/21 додається).

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: До районної ради надійшов письмовий запит депутата Зінчука Петра Романовича до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо виділення коштів для закінчення будівництва спортивного залу в селі Старий Чорторийськ. Дозвольте його озвучити. (зачитується текст запиту, доданого до протоколу). Надаю слово голові райдержадміністрації Линдюку Андрію Олександровичу.

 

Голова районної державної адміністрації Линдюк А.О.: Станом на сьогодні спортивний зал у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Старий Чорторийськ буде добудовуватися за кошти фонду регіонального розвитку. Він іде першим по пріоритетності. Зараз це питання опрацьовується, уточнюється інформація з сільським головою. Вирішення питання потребує часткового співфінансування, частка якого є зарезервована в районному бюджеті.

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Суть запиту зрозуміла. Пропонується запит підтримати, враховуючи пропозицію Андрія Олександровича, бо у запиті записано "за кошти районного бюджету", а є можливість використати кошти фонду регіонального розвитку через обласний бюджет.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутатів шляхом прийняття відповідного рішення  і включити його до порядку денного:

„за” – 51 депутат (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №46/22 додається).

 

 

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, від жителів Цмінівської сільської ради, а саме населеного пункту Козлиничі, свій депутатський запит адресую керівництву станційно-лінійної дільниці №4 комбінованого Центру телекомунікацій №113 Волинської філії ПАТ „Укртелеком” з приводу налагодження роботи проводового радіомовлення та телефонного зв’язку, оскільки нарахування на оплату проводяться, а послуг люди вищезазначеного населеного пункту не отримують.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутатів шляхом прийняття відповідного рішення  і включити його до порядку денного:

„за” – 51 депутат (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №46/23 додається).

 

Виступили: депутати обласної ради Кирда Л.Ф., Давидюк М.С.

 

С Л У Х А Л И:     1. Про  затвердження  порядку денного сорок  шостої  чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: 

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 51 депутат (одноголосно);

 

Депутат районної ради Шкода О.С.:

Пропозиція: На засіданні постійної комісії районної ради з питань сільськогосподарського виробництва, земельних відносин, лісової галузі, екології, використання природних ресурсів та соціального розвитку села при розгляді питання, яке стоїть під номером 7 у проекті рішення  "Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 № 14/10" було прийнято рішення комісії про те, щоб рекомендувати голові районної ради проект рішення  повернути на доопрацювання, економічного обґрунтування та не вносити його на розгляд чергової сесії районної ради. Тому я пропоную це питання зняти з розгляду.

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, проект рішення ради з цього питання було оприлюднено і внесено в порядок денний згідно чинного законодавства. Поступила пропозиція від постійної комісії, озвучена депутатом Шкодою О.С., про те, щоб виключити питання 7 "Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 № 14/10" з порядку денного і повернутися до його розгляду після доопрацювання. Ставлю цю пропозицію на голосування.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Шкодою О.С.:

„за” –  48 депутатів;

"проти" – 2 депутати;

"утримались" –  1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, життя не стоїть на місці – і після того як був сформований порядок денний, виникли деякі невідкладні питання, які потребують розгляду. Так, є потреба внести в порядок денний два питання, зокрема: заяву на звільнення написала редактор районної редакції проводового радіомовлення Мельниченко Тамара Іванівна – необхідно  прийняти рішення "Про звільнення редактора  Маневицької районної редакції проводового радіомовлення Мельниченко Т.І."(у порядку денному пропонується розглянути сьомим); а також депутати районної ради розробили проект звернення і подають на сесію районної ради проект рішення "Про підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором". Ставлю на голосування: хто за те, щоб ці два питання включити в порядок денний, прошу голосувати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію голови районної ради Веремчук Л.В.:

„за” –  51 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

„за” –  51 депутат (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі в 2014 році.

Інформація Дарчика М.Г., прокурора

Маневицького району  

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Рейкін С.О., Мурашко О.В., Романюк В.А.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  51 депутат (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     3. Про  стан  боротьби  із злочинністю, охорони   громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області в 2014 році.

Інформація Ісакова І.Г., начальника Маневицького РВ УМВС України у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Шкода О.С., Рейкін С.О., депутат Волинської обласної ради Давидюк М.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  51 депутат (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     4. Про  підсумки  трудового   суперництва  між  селищними   і сільськими радами району за 2014 рік.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради                

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  51 депутат (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/4 прийняти (додається).

 

Після перерви в роботі сесії бере участь 47 депутатів районної ради.

 

С Л У Х А Л И:     5. Про  Програму   підтримки    комунального      підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" на 2015-2017 роки".

Інформація Андрєєва Д.В., директора

комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Шкода О.С., Щербачук В.С., Мурашко О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     6.  Про  внесення  змін  до  Комплексної  програми      розвитку освіти Маневицького району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/8.

Інформація Гаврилюка О.О., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     7. Про  звільнення  редактора  Маневицької  районної  редакції проводового радіомовлення Мельниченко Т.І.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 47 депутатів (одноголосно);

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     8.  Про  Порядок  використання   коштів   районного  бюджету, виділених для реалізації Програми соціальної, матеріально-технічної підтримки жителів району, призваних на військову службу, у тому числі під час мобілізації, та членів інших військових формувань і правоохоронних органів, а також проведення мобілізаційних заходів.

Інформація Лінника В.П., головного спеціаліста з питань мобілізаційної та оборонної роботи сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Зінчук П.Р., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     9.  Про  звіт по виконанню районного бюджету за 2014 рік.

Інформація Мандзюка О.І., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/9 прийняти (додається).

 

 

С Л У Х А Л И:     10. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 № 45/4 "Про районний бюджет на 2015 рік".

Інформація Мандзюка О.І., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Малишко С.О., Ковердюк О.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 47 депутатів (одноголосно);

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     11. Про хід  виконання  Районної  програми  увічнення пам’яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/5.

Інформація Турика В.А., начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Малишко С.О., Зінчук П.Р., депутат Волинської обласної ради Давидюк М.С., Оконський сільський голова Ковердюк О.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 47 депутатів (одноголосно);

 

2) за пропозицію голови районної ради Веремчук Л.В. про те, щоб доповнити проект рішення районної ради пунктом такого змісту: "Рекомендувати Оконській, Куклинській сільським радам встановити пам’ятний знак на місці виселеного села Соб’ятин":

„за” –  47 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     12. Про  хід  виконання  рішення  районної ради від 28.05.2014 №38/3 „Про проблему поширення пияцтва та алкоголізму в районі".

Інформація Козака Р.В., директора районного центру соціальних служб для сім¢ї, дітей та молоді,               Ісакова І.Г., начальника Маневицького РВ УМВС України у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Михальчук О.Б., Шкода О.С., Ващук Р.І.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 47 депутатів (одноголосно);

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     13.   Про    встановлення   шляхом   коригування   тарифів   на послуги з водопостачання, які надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп”.

Інформація Мельника М.Г., начальника комунального підприємства "Маневицький райсількомункосп"

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     14. Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Михальчук О.Б.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     15. Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді підприємця Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва і обслуговування деревообробного цеху і розташована за межами населених пунктів Новорудської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     16. Про  затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Михальчук О.Б., Мурашко О.В., Зінчук П.Р., Ващук Р.І., депутат Волинської обласної ради Давидюк М.С., Куклинський сільський голова Зінич Г.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти за основу проект рішення, запропонований постійною комісією районної ради з питань сільськогосподарського виробництва, земельних відносин, лісової галузі, екології, використання природних ресурсів та соціального розвитку села (затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 32,3647 га, грошовою оцінкою – 390 490,15 грн., що знаходиться за межами населеного пункту Куклинської сільської ради і відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва):

„за” – 43 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 3 депутати;

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” – 44 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 2 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     17.  Про     оплату    праці    заступників    головного       лікаря Маневицької центральної районної лікарні.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

 

В обговоренні питання взяли участь: голова районної державної адміністрації Линдюк А.О., головний лікар Маневицької центральної районної лікарні             Тьохта І.А., депутати районної ради Шкабура В.П., Грицюк В.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 47 депутатів (одноголосно);

 

Депутат районної ради Шкабура В.П.:

Пропозиція: на прохання головного лікаря лікарні пропоную встановити запропоновану  надбавку з 01 квітня 2015 року для зручності нарахування:

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням пропозиції про встановлення надбавки з 01 квітня 2015 року:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     18. Про  зняття з контролю окремих рішень районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Зінчук П.Р., начальник організаційного відділу районної ради Савчук Н.І.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     19. Про  розпорядження   голови   районної   ради,    видані     в міжсесійний період.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/19 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     20. Про  підтримку  Звернення   Верховної   Ради   України   до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 47 депутатів (одноголосно);

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  47 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/20 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     21.  Про  реалізацію    пропозицій   і   зауважень,   висловлених депутатами районної ради.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила сорок шосту чергову сесію районної ради шостого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

Голова районної ради                                                       Л.В.Веремчук