ПРОТОКОЛ № 47

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 23 грудня 2019 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

25 депутатів

Відсутні

9 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат: 

Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив сорок сьому позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного сорок сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М. – голова ради

 

2. Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2020 рік.

Інформує: Бегаль О.П. – директор КП "Маневицька центральна

районна лікарня"

 

3. Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки.

Інформує: Дерлюк І.В. – заступник голови районної ради

 

4. Про Програму економічної підтримки редакції Маневицького районного проводового радіомовлення на 2020 рік.

Інформує: Потоцька Т.І. – редактор Маневицької районної редакції проводового радіомовлення

 

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік.

Інформує: Бегаль О.П. – директор КП "Маневицька центральна

районна лікарня"

 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік".

7. Про районний бюджет на 2020 рік.

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

8. Про роботу комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області.

Інформує: Доля А.І. – директор комунальної установи "Інклюзивно-

ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області

 

9. Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді.

 

10. Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на списання основних засобів.

 

11. Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на списання основних засобів.

Інформує: Самчук Т.М. – головний лікар комунального підприємства

"Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

12. Про надання приміщення для розташування постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата України Костанкевич І.М.

Інформує: Регешук Н.В. – радник з економічних питань та спільної

власності територіальних громад сіл і селищ району

 

13. Про повторне Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області щодо забезпечення прав та законних інтересів територіальних громад на отримання соціально-економічної компенсації ризиків населення, що проживає в зонах спостереження атомних електростанцій.

 

14. Про Звернення Маневицької районної ради до Верховної Ради України, народних депутатів України Констанкевич І.М., Івахіва С.П., Гузя І.В.,               Палиці І.П., Рубльова В.В., Кабінету Міністрів України, Волинської обласної державної адміністрації щодо узгодження положень містобудівного законодавства та вимог про проведення стратегічної екологічної оцінки.

 

15. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року.

Інформує: Дерлюк І.В. – заступник голови районної ради

 

16. Про заступника голови районної ради.

17. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2015 №3/4 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради сьомого скликання". 

Інформує: Марчук В.В. – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

18.  Про надання дозволу Маневицькій районній друкарні на списання основних засобів».

Інформує: Дерлюк І.В. – заступник голови районної ради

 

19. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки.

Інформує: Фурманчук В.В. – в.о. начальника відділу

освіти райдержадміністрації

 

20. Про запит депутата Маневицької районної ради Линдюка А.О. до першого заступника голови райдержадміністрації Бурака А.І., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Фурманчука В.В., директора комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П. щодо здійснення окремих стимулюючих виплат для визначених категорій з районного бюджету.

Інформує: Линдюк А.О. – депутат районної ради

 

21. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюк С.О. до голови районної ради Мельника А.М., першого заступника голови райдержадміністрації Бурака А.І. щодо аварійного стану приміщення навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад села Копилля» Маневицького району Волинської області.

Інформує: Давидюк С.О. – депутат районної ради

 

22. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів                      Базарнова А.В., Линдюк А.О., Бобік Т.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Линдюк А.О., Бобік Т.В.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В., Линдюк А.О., Бобік Т.В. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Депутатський запит: Шановні депутати, шановні присутні, як ви знаєте останнім часом, останні роки  у нас є досить велика проблема, з якою намагалися боротися, але, в принципі, в межах району чи окремої області це неможливо зробити, це треба зробити тільки в масштабах держави. Я вважаю, що найбільшою проблемою, яку не вдалося за останні роки зреалізувати і вирішити – це низькі заробітні плати. В деяких вони зростали, але ми добре знаємо, що є одна галузь – це галузь медицини, і ми про це не один раз озвучували, де лікарі працюють і фактично, і юридично, як би там не було, на рівні мінімальної заробітної плати. Не один раз ми підходили до того питання і в адміністрації, і разом з вами обговорювали – як би то так зробити аби хоч якось стимулювати лікарів. Враховуючи, що на 2020 рік вже є у Державному бюджеті окрема субвенція для вчителів, у яких вислуга років менша 10 років: їм буде протягом року виплачено 10 прожиткових мінімумів – це не так багато – всього 20 тисяч гривень. Для тих, хто не має ні вислуги, ні категорії, тобто фактично такі вчителі працюють так само на рівні мінімальної заробітної плати, але їм вже держава запропонувала такий інструмент, і я вважаю – це правильний інструмент. Прошу депутатів підтримати мій депутатський запит до першого заступника голови райдержадміністрації  Бурака А.І. і до директора комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П., а також я пропонував би тут включити у цей список викладачів позашкільних закладів освіти, тому що якраз наші викладачі спортивної школи і центру творчості виходить є вчителі, але ніби трошки і не такі  вчителі: вони і зараз втрачають в престижності, і такої виплати протягом року не матимуть. Тому я роблю депутатський запит до трьох керівників – начальника відділу освіти райдержадміністрації, директора комунального підприємства і виконуючого обов’язки голови адміністрації:  на 2020 рік за результатами першого кварталу винайти ресурс – це, до речі, за моїми оцінками не так багато – 400-500 тисяч на цілий рік треба буде таких коштів, щоб за зразком вчителів, які мають стаж до десяти років, виплатити десять прожиткових мінімумів – таку собі матеріальну допомогу. Прошу депутатів усіх підтримати, повірте, цих 20 тисяч – не така вже велика сума, це на рік копійки, але це ті молоді люди, які працюють і їм потрібна якась допомога, тому прошу підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Линдюка А.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №47/19 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк С.О.:

Депутатський запит: Шановні депутати, у мене запит до голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича і до першого заступника голови райдержадміністрації Бурака Андрія Ігоровича. Суть я пояснювала на засіданні бюджетної комісії, і знову я хочу звернутися з цим питанням до депутатів, хто не знає. Навчально-виховний комплекс Копилля, основний корпус в дуже аварійному стані. Уже декілька років зверталися, але, коли інші школи могли зробити щось по НУШ (нова українська школа) і МОН, то ми, практично, нічого не могли зробити, тому що постійно обвалювався старий корпус, а тут навчаються учні з першого по дев’ятий класи, і ситуація склалася така, що частина приміщення уже відходить, стіна відходить, криша повністю прогнулася. В суботу знову був проектант (це представник з Києва, напевно), подивилися – за  неповних шість місяців уже відхилення набагато збільшилося, і передаю його слова: якщо великий буде покрив снігу, то буквально ця стіна відійде. Те, що вартість цього капітального ремонту сягає в межах шести мільйонів, то, я розумію – це сума велика, але, я думаю, життя дітей дорожче. Якщо буде сильна зима – повністю школа накриється. Тому я депутатів прошу підтримати мій запит і уже розпочати щось робити.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюк С.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №47/20 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1.   Про    затвердження     порядку    денного      сорок     сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити до запропонованого порядку денного і   розглянути перед прийняттям бюджету наступні питання:

 

"2. Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2020 рік":

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

"3. Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки":

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

"4. Про Програму економічної підтримки редакції Маневицького районного проводового радіомовлення на 2020 рік":

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

"5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного розвитку комунального підприємства «Маневицька центральна районна лікарня» на 2019 рік":

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

"6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік":

 

Г О Л О С У В А Л И:

6) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную внести до запропонованого порядку денного і   розглянути питання "Про заступника голови районної ради".

 

Г О Л О С У В А Л И:

7) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного та розглянути питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2015 №3/4 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради сьомого скликання". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

8) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного та розглянути питання "Про надання дозволу Маневицькій районній друкарні на списання основних засобів". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

9) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного та розглянути питання "Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

10) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

11) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  25 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2.  Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2020 рік.

Інформація Бегаля О.П., директора КП "Маневицька центральна районна лікарня"

 

В обговоренні питання взяла участь: депутати районної ради Неродик А.С., Давидюк М.С., Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (копію рішення комісії додано до протоколу):

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3. Про  внесення  змін  і  доповнень   до  Програми  розвитку   та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки.

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (копію рішення комісії додано до протоколу):

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  23 депутати;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4. Про Програму економічної підтримки редакції Маневицького районного проводового радіомовлення на 2020 рік.

Інформація Потоцької Т.І., редактора Маневицької районної редакції проводового радіомовлення

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Линдюк А.О., Базарнова А.В., Давидюк М.С., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., начальник управління  Державної казначейської служби  у Маневицькому  районі Волинській області Дарчук Л.Й., заступник голови районної ради Дерлюк І.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

 

Заступник голови районної ради Дерлюк І.В. (озвучив рішення профільної комісії, додане до протоколу):

Пропозиція: частину 3 напрямів діяльності та заходів Програми викласти в редакції: "Надавати в установленому чинним законодавством порядку, у сумах, визначених цією Програмою, фінансову підтримку редакції проводового радіомовлення (оплата електроенергії, комунальні послуги, заробітна плата редактора та оплата інших послуг тощо)".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію, озвучену заступником голови ради Дерлюком І.В.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.  Про внесення змін та доповнень до Програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік.

Інформація Бегаля О.П., директора КП "Маневицька центральна районна лікарня"

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії, озвучену головою районної ради Мельником А.М. (копію рішення комісії додано до протоколу):

"за" – 23 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Суму заходу "Придбання медичного автомобіля" 115,0 тис. грн. зняти і перенести на виплату заробітної плати.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Линдюком А.О.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  23 депутати;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Мурашко О.В., Линдюк А.О., начальник філії "Маневицька ДЕД"                       Гаврилюк В.П., Базарнова А.В., Негодюк В.П.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (копії рішень комісії додано до протоколу):

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за пропозицію депутата Веремчук Л.В. про те, щоб виділити по 10 000 гривень Цмінівській та Комарівській сільським радам для проведення поточного ремонту доріг:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  23 депутати;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7.  Про районний бюджет на 2020 рік.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Базарнова А.В., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Линдюк А.О.,   Зінчук П.Р., Мурашко О.В., перший заступник голови райдержадміністрації Бурак А.І., голова районної ради Мельник А.М., заступник голови районної ради Дерлюк І.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 11 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 10 депутатів;

"не голосували" – 4 депутати.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Повернутися до голосування за основу проекту рішення районної ради "Про районний бюджет на 2020 рік"

 

Г О Л О С У В А Л И: за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Зінчуком П.Р.:

"за" – 11 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 8 депутатів;

пропозиція не підтримана.

 

С Л У Х А Л И: 8. Про роботу  комунальної  установи  "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області.

Інформація Долі А.І., директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Мурашко О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9.   Про    передачу     майна      Прилісненській       об’єднаній територіальній громаді.

Інформація Самчук Т.М., головного лікаря                        КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  17 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 8 депутатів.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: ставлю на повторне голосування через технічні причини (не спрацювали у депутатів планшети).

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10.    Про   надання    дозволу     комунальному    підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на списання основних засобів.

Інформація Самчук Т.М., головного лікаря                        КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради                     Смокович Я.Ф., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (рішення постійної комісії додається):

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/9 прийняти (додається).

 

 

 

С Л У Х А Л И:  11.     Про    надання     дозволу    комунальному    підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на списання основних засобів.

Інформація Самчук Т.М., головного лікаря                        КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                     Ольховік В.В., Зінчук П.Р., Давидюк М.С., Смокович Я.Ф., Слісарчук Н.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (рішення постійної комісії додається):

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12. Про внесення змін та надання приміщення для розташування постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата України Костанкевич І.М.

Інформація Регешук Н.В., радника з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

 

2) за пропозицію радника з економічних питань спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В. про те, щоб уточнити загальну площу кімнати, що пропонується до надання в оренду, змінивши її з               16 м2 на 15, 7м2 :

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  21 депутат;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.   Про   Звернення   депутатів   Маневицької   районної   ради Волинської області щодо забезпечення прав та законних інтересів територіальних громад на отримання соціально-економічної компенсації ризиків населення, що проживає в зонах спостереження атомних електростанцій.

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 4 депутати;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (рішення постійної комісії додається):

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14. Про  Звернення  Маневицької    районної   ради до Верховної Ради України, народних депутатів України Констанкевич І.М., Івахіва С.П., Гузя І.В., Палиці І.П., Рубльова В.В., Кабінету Міністрів України, Волинської обласної державної адміністрації щодо узгодження положень містобудівного законодавства та вимог про проведення стратегічної екологічної оцінки.

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  15. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року.

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії (рішення постійної комісії додається):

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за пропозицію про те, щоб у першому кварталі включити для розгляду на пленарному засіданні питання "Про звіт головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" про діяльність центру по медичному обслуговуванню населення та про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження і ефективне використання майна":

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана;

 

4) за пропозицію про те, щоб у другому кварталі включити для розгляду на засіданні профільної комісії питання "Про стан реалізації Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та про хід виконання рішення районної ради від 29.11.2019 №45/4 "Про  стан  впровадження  реформи  з децентралізації в районі, здійснення заходів з організаційної та інформаційної підтримки":

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана;

 

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  20 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  16. Про заступника голови районної ради.  

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Заступник голови районної ради Дерлюк І.В. озвучив заяву щодо уникнення конфлікту інтересів.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 0.

 

2) за узагальнену пропозицію про те, щоб вилучити із запропонованого проекту рішення: "надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі ____ відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років в межах фонду оплати праці", підпункти 1.2.1. та 1.2.2.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  18 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  17.  Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2015 №3/4 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради сьомого скликання".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради                               

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  18.  Про  надання  дозволу Маневицькій районній друкарні на списання основних засобів.    

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії, озвучену головою районної ради Мельником А.М. (рішення постійної комісії додається):

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Зінчуком П.Р. про те, щоб вилучити з переліку основних засобів і не списувати бумагорізальну машину БР-139:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  19 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  19.  Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки.    

Інформація Фурманчука В.В., в.о. начальника відділу

освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутатів;     

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №47/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  20. Про реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.    

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив  сорок сьому позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

ДолученняРозмір
protokol.pdf4.68 MБ