ПРОТОКОЛ № 54

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

п’ятдесят четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                        від 11 червня 2020 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

25 депутатів

Відсутні

9 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь перший заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради,  сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

Секретаріат:

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив п’ятдесят четверту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного п’ятдесят четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М. – голова районної ради

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

3. Про запит депутата Маневицької районної ради Базарнової А.В. до першого заступника голови райдержадміністрації, Маневицької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бурака А.І.  щодо надання інформації.

Інформує: Базарнова А.В. – депутат районної ради

 

4. Про запит депутата Маневицької районної ради  Зінчука П. Р.  до голови районної ради Мельника А.М. щодо направлення клопотання до Волинської обласної ради про прискорення організації роботи з виявлення хворих на COVID-19.

Інформує: Зінчук П.Р. – депутат районної ради

 

5. Про запит депутата Маневицької районної ради  Веремчук Л.В. до директорів комунальних підприємств "Маневицька центральна районна лікарня" і "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Бегаля О.П. і Самчук Т.М. щодо подальшого функціонування денного стаціонару у поліклінічному відділенні.

Інформує: Веремчук Л.В. – депутат районної ради

 

6. Про запит депутата Маневицької районної ради Ланового Р.В. щодо Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах ветеранів України щодо фінансування госпіталів ветеранів війни.

Інформує: Лановий Р.В. – депутат районної ради

 

7. Інші питання.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів. Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В., Наумчук О.В., Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, на минулій сесії у мене було депутатське запитання і прохання до першого заступника голови райдержадміністрації, Маневицької місцевої комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Андрія Бурака – надати письмову відповідь щодо інформації: які установи та організації були поінформовані про порядок, інструкцію чи рекомендації, напрацьовані цією комісією (в тому числі порядок дій) у зв’язку із виявленням в організації хворого на COVID-19 чи контактної особи. На жаль, керівник комісії не надав таку інформацію, тому прошу підтримати депутатський запит до першого заступника голови райдержадміністрації, Маневицької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бурака А.І. щодо надання письмової відповіді: перше – які структури, організації та установи були поінформовані про порядок дій у разі виявлення в організації хворого на COVID-19 чи контактної особи; друге – додати цю інструкцію чи цей порядок документаційний до відповіді на мій депутатський запит. Ми усі працюємо в суспільстві, підприємців це також цікавить, ми несемо певну відповідальність за безпеку і за забезпечення процесу виробничого, тому прошу депутатів підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Базарнової А.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №54/3 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Шановні депутати, свій депутатський запит адресую голові Маневицької районної ради: прошу направити до голови Волинської обласної ради клопотання – вжити заходів для того, щоб прискорити проведення лабораторних досліджень хворих на COVID-19 з метою оперативного вирішення питання – хвора людина чи не хвора, ізолювати її чи ні…. два тижні люди ходять, а ми боремося з пандемією. Прошу депутатів підтримати мій депутатський запит щодо прискорення організації роботи з виявлення хворих на COVID-19.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №54/4 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, свій депутатський запит адресую директорам комунальних підприємств "Маневицька центральна районна лікарня" і "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Бегаля О.П. і Самчук Т.М. Запит стосується наступного. До мене, як депутата районної ради, усно звернулися жителі селища, а також керівництво поліклініки, зокрема Тарасюк Василь Васильович, щодо питання залишення денного стаціонару у поліклінічному відділенні. Справа в тому, що там уже готове приміщення, яке на сьогодні не передане на баланс комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня", а знаходиться, як і знаходилося, коли денний стаціонар обслуговувався первинною ланкою. На сьогодні ця функція відійшла до Маневицької центральної районної лікарні. Жителі селища, пацієнти, які лікуються у цьому відділенні, просять, щоб це відділення не переносили у приміщення лікарні, а залишили в поліклініці, тому що тут дуже зручно: є готові кімнати, де можна отримати лікування, відразу ж там на місці комісія, і там же можна отримати призначення, щоб не ходити з лікарні в поліклінічне відділення. Тому просять передати на баланс КП "Маневицька центральна районна лікарня" ці відповідні палати-кімнати і залишити денний стаціонар в поліклінічному відділенні. Прошу депутатів підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №54/5 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Лановий Р.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, прошу підтримати мій депутатський запит щодо Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах ветеранів України щодо фінансування госпіталів ветеранів війни (зачитує текст звернення, що доданий до рішення у протоколі).

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Ланового Р.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №54/6 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1. Про затвердження    порядку    денного     п’ятдесят    четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

 

2) за проєкт рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих запитів:

"за" –  24 депутати;                                 

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №54/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И: 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Пропозиція: Зменшити призначення по відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації (місцевий бюджет) на загальну суму 1 172 000 гривень, зокрема:

По КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»:

 1. КЕКВ 2210 (На придбання пального для шкільних автобусів) – 850 тисяч гривень
 2. КЕКВ 2240 (Оренда шкільних автобусів) – 120 тисяч гривень
 3. КЕКВ 2250 (Відрядження вчителів) – 20 тисяч гривень

По КПКВК 0611170 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів»:

 1. КЕКВ 2210 (На придбання пального для спеціального транспорту) – 84 тисячі гривень
 2. КЕКВ 2210 (На придбання канцтоварів) – 15 тисяч гривень
 3. КЕКВ 2250 (Відрядження ) – 5 тисяч гривень

По КПКВК 0611090 «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми»:

 1. КЕКВ 2250 (Відрядження) – 20 тисяч гривень

По КПКВК 0611150 «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів»:

 1. КЕКВ 2210 (Придбання паперу) – 5 тисяч гривень
 2. КЕКВ 2250 (Відрядження) – 5 тисяч гривень

По КПКВК 0611161 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»:

 1. КЕКВ 2210 (Придбання паперу) – 8 тисяч гривень.

За рахунок вказаного ресурсу збільшити призначення на суму 1 232 000 гривень, зокрема:

 1. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької РДА на 500 тисяч гривень на капітальний ремонт навчального корпусу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад по вул. Шкільна, 7 села Копилля Маневицького району (КЕКВ 3130) та 60 тисяч гривень на поточний ремонт артсвердловини та системи водопостачання загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Тельчі (КЕКВ 2240).
 2. На районну Програму забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки на 35 тисяч гривень для придбання бойового спорядження для особового складу ДПРЧ-13.
 3. На Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки на 8 тисяч гривень для виготовлення проєкту землеустрою для нового будівництва Чорнижівської АЗПСМ.
 4. Обласному бюджету (інша субвенція) на 40 тисяч гривень для забезпечення співфінансування у розмірі 10 відсотків капітального ремонту покрівлі Старочорторийської АЗПСМ.
 5. На Програму розвитку та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки на 200 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі Маневицької районної друкарні.
 6. На Програму економічної підтримки КП «Маневицька центральна районна лікарня» на загальну суму 269 тисяч гривень, зокрема: на поточний ремонт ліфтів – 60 тисяч гривень, на виготовлення робочого проекту «Реконструкція частини приміщень КП «Маневицька ЦРЛ» під приймальне відділення по вул. Незалежності, 1 в смт Маневичі Волинської області» – 199 тисяч гривень та для забору 200 доз донорської крові –                  10 тисяч гривень.
 7. На Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019-2020 роки 5 тисяч гривень для оплати позовних заяв управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.
 8. Маневицькому селищному бюджету (субвенція) для поточного ремонту пам’ятника воїнам, які загинули в Афганістані, на 15 тисяч гривень на умовах співфінансування 50/50.
 9. Збільшити обсяг резервного фонду районного бюджету на 40 тисяч гривень.

За рахунок зменшення обсягу резервного фонду районного бюджету пропонується збільшити на 100 тисяч гривень призначення на Програму сприяння та забезпечення належних умов з надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2019-2020 роки.

Пропонується зменшити призначення по відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації (місцевий бюджет) на загальну суму 220 000 гривень, зокрема по капітальному ремонту паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів                с. Граддя – 200 000 гривень та придбанню твердого палива для закладів освіти району – 20 000 гривень та збільшити призначення відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації  на капітальні видатки для забезпечення співфінансування в розмірі 10 відсотків реконструкції (влаштування санітарних кімнат)  загальноосвітньої школи с. Козлиничі на суму 110 000 гривень та реконструкції (влаштування санітарних кімнат)  загальноосвітньої школи с. Хряськ на суму  110 000 гривень.

Пропонується здійснити перерозподіл коштів по реконструкції будівель загальноосвітніх шкіл району (влаштування санітарних кімнат) на загальну суму 477 405,29 гривень (в тому числі  – 293 405,29 грн за рахунок залишку освітньої субвенції, наданої з обласного бюджету у 2019 році, та 184 000 гривень за рахунок коштів районного бюджету), зокрема: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Черськ – філії Опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Троянівка» – 120 000 гривень, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Тельчі – 30 000 гривень,  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Лісове 322 905,29 гривень та загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Колодії – 4 500 гривень.

За рахунок розподілу залишку освітньої субвенції з державного бюджету пропонується збільшити бюджетні призначення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації на вирішення окремих питань щодо забезпечення функціонування освітніх установ на загальну суму  7 961 143,38 гривень.

На поточні видатки загальноосвітніх закладів збільшуються бюджетні призначення на суму 2 576 143,38 грн., в тому числі:

- на оснащення навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи, оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти на суму 576 143,38 грн. (КЕКВ 2210);

- на проведення поточних ремонтів 1 000 000 грн (КЕКВ 2240),

- на встановлення пожежної сигналізації в загальноосвітніх школах району 1 000 000 гривень (КЕКВ 2240), зокрема: в ЗЗСО с. Велика Яблунька –       100 000 гривень, ЗЗСО с. Гораймівка – 150 000 гривень, ЗЗСО с. Кукли – 100 000 гривень, ЗЗСО с. Куликовичі – 80 000 гривень, ЗЗСО с. Старий Чорторийськ – 120 000 гривень, ЗЗСО с. Троянівка – 150 000 гривень, ЗЗСО с. Цміни – 150 000 гривень, ЗЗСО с. Чорниж – 150 000 гривень.

На проведення капітальних видатків спрямовується 5 385 000 грн. в тому числі:

 • на капітальний ремонт паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Бережниця-філії Опорного закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Троянівка" –  315 000 гривень;
 • на капітальний ремонт паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Будки – 350 000 гривень;
 • на капітальний ремонт паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька – 350 000 гривень;
 • на капітальний ремонт паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Граддя – 230 000 гривень;
 • на капітальний ремонт паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Костюхнівка – 350 000 гривень;
 • на капітальний ремонт паливної зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ –  350 000 гривень;
 • на капітальний ремонт спортивного залу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька – 350 000 гривень;
 • на реконструкцію внутрішніх санвузлів у загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька – 1 000 000 гривень;
 • на капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) в загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів с. Кукли – 300 000 гривень;
 • на капітальний ремонт системи теплопостачання в Опорному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Троянівка» – 290 000 гривень;
 • на капітальний ремонт системи теплопостачання в Опорному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Цміни» – 700 000 гривень;
 • на капітальний ремонт частини даху в Опорному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Троянівка» – 700 000 гривень;
 • на реконструкцію трудового комплексу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія смт Маневичі» під шкільний пансіонат та шкільну майстерню – 100 000 гривень.

 

Г О Л О С У В А Л И:                                           

2) за пропозицію, озвучену депутатом ради Дерлюком І.В.:

"за" – 17 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 8 депутатів.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Зважаючи, що не усі депутати проголосували, ставлю пропозицію Дерлюка І.В. повторно на голосування.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) повторно за пропозицію, озвучену депутатом ради Дерлюком І.В.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Те, що пропонував Дерлюк І.В. по місцевому бюджету – підтримати. По освітній субвенції – залишити на цей рік без жодних змін:  

- на оснащення навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи 800 000 грн.;

- на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти мінімум 1 200 000 грн. треба виділити;

- на проведення поточних ремонтів 1 000 000 грн.;

- на придбання комп’ютерної техніки, кабінетів і т.д., все, що пов’язане з капітальними видатками на школи – 800 000 грн.

Котли: ЗОШ с. Граддя – 230 000 грн., ЗОШ с. Троянівка – 290 000 грн., паливна система ЗОШ с. Будки – 50 000 грн., ЗОШ с. Старий Чорторийськ – 350 000 грн., ЗОШ с. Костюхнівка – 350 000 грн., ЗОШ с. Велика Яблунька – 350 000 грн., спортзал ЗОШ с. Велика Яблунька – 350 000 грн., котел ЗОШ с. Бережниця – 315 000 грн. Перекриття даху ЗОШ с. Троянівка – 1 000 000 грн., водовідведення ЗОШ с. Велика Яблунька – 1 195 000 грн.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію, озвучену депутатом ради Линдюком А.О.:

"за" – 7 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 10 депутатів;

"не голосували" – 8 депутатів;

пропозиція не підтримана.

 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.:

Пропозиція: Зарахувати доходи і видатки по відділу освіти – це дві субвенції: субвенція на влаштування санвузлів у сумі 1 980 000 грн., яка надійшла з обласного бюджету за рахунок залишкув коштів освітньої субвенції, і субвенцію на підтримку осіб з особливими освітніми потребами, яка надійшла з обласного бюджету за рахунок коштів державного бюджету, в сумі 144 000 грн.

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за проєкт рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  22 депутати;                                 

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №54/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3. Про реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.    

Інформація Дерлюка І.В., заступника голови районної ради

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив  п’ятдесят четверту позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

 

ДолученняРозмір
poimenne_golosuvannya_11.06.2020.pdf1.13 MБ