ПРОТОКОЛ №24

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

двадцять четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                          

від 12 грудня 2017 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

23 депутати

Відсутні

11 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Бідун І.М., радник голови районної ради з питань запобігання та протидії корупції.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив двадцять четверту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова районної ради

 

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2016 № 16/4 "Про районний бюджет на 2017 рік".

3. Про звіт по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2017 року.

Інформує: В.Ф.Синюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

4. Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Інформує: О.А.Турик – начальник управління регіонального розвитку

райдержадміністрації

 

5. Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації.

6. Про надання згоди на проведення капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району. 

7. Про надання дозволу на будівництво адміністративно-службових та допоміжних приміщень.

Інформує: В.Л.Книш – начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

8. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.

9.  Про перейменування населеного пункту Островки.

10. Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо внесення змін до Постанови  від 30.09.2015 року № 2494.

Інформує: В.В.Марчуккеруючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

11. Про надання дозволу Комунальній  центральній районній аптеці на укладання з ПАТ КБ "Приватбанк" кредитного договору під заставу товару.

Інформує: О.П.Черчик – завідувачка Комунальної центральної районної аптеки

 

12. Про надання дозволу на реконструкцію приміщення.

Інформує: Л.В. Горайчук – завідувач терапевтичним відділенням стаціонару Колківській районній лікарні

 

13. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., голови районної ради  Мельника А.М., начальника філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюка В.П. щодо ремонту доріг Красноволя – Гораймівка – Чорниж; Майдан-Липненський –

Чорниж – Рудники;  Гораймівка – Берестяни.

Інформує: М.С. Давидюк – депутат Маневицької районної ради

 

14. Про запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., начальника філії  "Маневицька ДЕД" Гаврилюка В.П. щодо невідкладного ремонту дороги  в селі Хряськ.

Інформує: О.В. Мурашко – депутат Маневицької районної ради

 

15. Про  запит  депутата  Маневицької  районної ради  Зінчука П.Р.  до  голови  районної  ради Мельника А.М. щодо  забезпечення  роботи депутатського корпусу районної ради згідно Регламенту.

Інформує: П.Р. Зінчук – депутат Маневицької районної ради

 

16. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в попередньому складі.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Бобік Т.В., Шкода О.С.:

„за” – 21 депутат;

"проти" 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В., Бобік Т.В.,  Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: До мене, як депутата районної ради, звертаються жителі сіл Гораймівка, Чорниж, Майдан-Липненський, Матейки з питання дуже поганого стану доріг на цей час (осінь і початок зими цього року). Дороги настільки стали понівеченими в населених пунктах Матейки, Гораймівка, Чорниж, Майдан-Липненський, що водії відмовляються їхати, автобуси рейсові майже не можуть ходити. Тому, виходячи із тих звернень, я звертаюся до голови райдержадміністрації Линдюка А.О., до голови районної ради Мельника А.М., начальника філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюка В.П. з проханням і вимогою включити дані дороги, зокрема у відрізках Красноволя – Гораймівка – Чорниж; Майдан-Липненський – Чорниж – Рудники;  Гораймівка – Берестяни. Прошу включити в планування при виділенні фінансування на район в числі першочергових… знаю, що доріг є багато, але я, як депутат, озвучую проблеми, які у нас є. Прошу підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №24/13 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: Шановні колеги, з метою покращення організації роботи депутатського корпусу ми закупити систему "Голос", яка спростила роботу, однак ми приїжджаємо на сесію і не бачимо реальних документів… класичний документа на паперових носіях зручніший, на ньому можна робити правки, пропозиції і т.д. Тому пропоную і вважаю за доцільне забезпечити надання матеріалів до сесії в паперовому варіанті, щоб можна було вивчити питання. Прошу підтримати мій запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 15 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 5 депутатів;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій депутатський запит адресується до голови райдержадміністрації і начальника відділу освіти райдержадміністрації Книш В.Л.  До мене, як депутата Маневицької районної ради, звернулися батьки ЗОШ І-ІІ ступенів села Козлиничі Маневицького району Волинської області (тепер це уже філія) з таким зверненням (зачитується текст звернення, що додане до протоколу). Прошу депутатів підтримати мій запит про те, щоб не закривали школу в селі Козлиничі.

 

В обговоренні питання взяли участь:  голова райдержадміністрації Линдюк А.О., начальник відділу освіти райдержадміністрації Книш В.Л., представник громадськості від батьківського колективу школи.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 9 депутатів;

"проти" – 2 депутати;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 7 депутатів;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Депутатський запит: Мій запит стосується теж стану доріг. Більшість присутніх тут у залі можуть користуватися інтернетом, тому мали можливість побачити у соціальних мережах фотографії дороги у селі Хряськ – тої великої калюжі, яка перекриває повністю всю вулицю, і діти рухаються до школи по огорожі. Вчора шкільний автобус (новий "Богдан"), який возить діток до школи, як то кажуть, "зачепився" у тій калюжі. То ж не будемо, вважаю,  чекати першого січня, тому пропоную негайно вирішити те питання.  Прошу підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Мурашка О.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №24/14 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

В обговоренні питання взяли участь:  голова райдержадміністрації Линдюк А.О., начальник  філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюк В.П., Цмінівський сільський голова Оксенюк Н.В.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Шановні депутати, прошу підтримати мій депутатський запит, щодо наступного: ми, депутати районної ради, на другій сесії районної ради прийняли Регламент роботи районної ради. Депутатський запит стосується голови районної ради – про забезпечення роботи депутатського корпусу районної ради згідно Регламенту. Прошу депутатів підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №24/15 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

С Л У Х А Л И: 1.  Про   затвердження   порядку   денного    двадцять    четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Є пропозиція внести на розгляд до порядку денного питання "Про

внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2016 № 16/4 "Про районний бюджет на 2017 рік". На жаль, депутати обласної ради до сьогодні не погодили розпорядження голови облдержадміністрації про розподіл стабілізаційної дотації, тому ми не змогли провести окремі виплати. В екстреному порядку розроблено проект рішення про внесення змін до районного бюджету, враховуючи медичну субвенцію, яка надійшла, а також враховуючи перевиконання районного бюджету за листопад, таким чином ми закриваємо усі питання обов’язкового характеру – це оплата праці, комунальних послуг (виключно захищені статті). Тому просимо внести це  питання на розгляд і включити в порядок денний.  

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Бабік С.А.:

Пропозиція: Пропоную питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2016 № 16/4 "Про районний бюджет на 2017 рік" розглянути другим, тобто  відразу після затвердження порядку денного.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Бабіка С.А.:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Шановні депутати, на минулій сесії ми прийняли рішення "Про надання  дозволу Комунальній  центральній районній аптеці на укладання з ПАТ КБ "Приватбанк" кредитного договору під заставу товару", однак є потреба його розглянути ще раз аби змінити редакційно. Питання технічного характеру, пропоную включити його в порядок денний.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: До районної ради звернулася Колківська районна лікарня з клопотанням надати дозвіл на реконструкцію котельні. Тому пропонується внести на розгляд позачергової сесії і включити в порядок денний питання "Про надання дозволу на реконструкцію приміщення".

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

6) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

„за” –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2016 № 16/4 "Про районний бюджет на 2017 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Зінчук П.Р., Давидюк М.С.,  Веремчук Л.В., головний лікар Маневицької центральної районної лікарні Бегаль О.П., голова райдержадміністрації                  Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію постійної комісії з питань бюджету, фінансів. Використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району про те, щоб передбачити на авансову проплату реконструкції (термомодернізації) навчально-виховного комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія ім. А.П.Бринського", замінивши  суму 43 000 гривень на суму 46 000 гривень з відповідним коригуванням суми у тексті проекту рішення районної ради та додатках до нього:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про звіт по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2017 року.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/3 прийняти (додається).

 

 

 

С Л У Х А Л И:  4.  Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Інформація Турика О.А., начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Зінчук П.Р.,  Веремчук Л.В., начальник філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюк В.П.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 21 депутатв;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Пропоную внести редакційні правки щодо термінів виконання рекомендацій, оскільки маємо уже грудень, а в проекті – листопад, а також пункт 2.5. проекту рішення викласти в такій редакції: "начальнику управління регіонального розвитку райдержадміністрації   взяти під особистий контроль питання забезпечення теплопостачанням багатоквартирних житлових будинків в смт Маневичі, вул. Незалежності 1А, 1Б, 1В".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата Веремчук Л.В.:

„за” –  21 депутат;

"проти" – 0;                

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5. Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації.

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова  районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Дозвольте озвучити пропозицію профільної постійної комісії щодо проекту рішення з цього питання: "викласти пункт 2.1.3. проекту рішення районної ради "Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації" викласти у наступній редакції: "до 01 січня 2018 року спільно з Прилісненською сільською та Колківською селищною радами налагодити співпрацю щодо залучення учнівської молоді до навчання у творчих об’єднаннях на базі Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, Маневицької дитячої юнацької спортивної школи та участі у районних масових заходах".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільної постійної комісії.:

„за” –  21 депутат;

"проти" – 0;                

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6.  Про  надання  згоди  на  проведення  капітального   ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району .

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/6 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  7.   Про   надання   дозволу  на   будівництво    адміністративно-службових та допоміжних приміщень.

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.   Про    присвоєння     рангу     посадової    особи     місцевого самоврядування голові районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова  районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, дозвольте озвучити мою заяву щодо уникнення конфлікту інтересів (заява додана до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9.  Про перейменування населеного пункту Островки.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Киричик І.М., Мурашко О.В., Смокович Я.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/9 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  10. Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо внесення змін до Постанови  від 30.09.2015 року № 2494.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.  Про  надання  дозволу  Комунальній   центральній районній аптеці на укладання з ПАТ КБ "Приватбанк" кредитного договору під заставу товару.

Інформація Черчик О.П.,  завідувачки Комунальної центральної районної аптеки

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12. Про надання дозволу на реконструкцію приміщення.

Інформація Горайчук Л.В.,  завідувача терапевтичним відділенням стаціонару у

Колківській районній лікарні

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №24/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив двадцять четверту позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 


 

 

 

ДолученняРозмір
p01.pdf467.08 КБ
p02.pdf480.45 КБ
p03.pdf489.56 КБ
p04.pdf474.12 КБ
p05.pdf468.09 КБ
p06.pdf463.86 КБ
p07.pdf469.52 КБ
p08.pdf459.64 КБ
p09.pdf477.45 КБ
p10.pdf480.02 КБ
p11.pdf467.82 КБ
p12.pdf466.5 КБ
p13.pdf470.09 КБ
p14.pdf466.85 КБ
p15.pdf463.89 КБ
p16.pdf478.97 КБ
p17.pdf476.98 КБ