ПРОТОКОЛ №25

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                          

від 20 грудня 2017 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

30 депутатів

Відсутні

  4 депутати

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Бідун І.М., радник голови районної ради з питань запобігання та протидії корупції.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив двадцять п’яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

 


2. Про Програму фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування.

Інформує: О.А.Турик – начальник управління регіонального розвитку

райдержадміністрації

 

3. Про районний бюджет на 2018 рік.

Інформує: В.Ф.Синюкначальник  управління фінансів

райдержадміністрації

 

4. Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформує:  Н.І.Савчук – начальник відділу економічного розвитку,

інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

5. Про  підсумки оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році.

6. Про надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів  закладів загальної середньої освіти Маневицького району.

Інформує: В.Л.Книш – начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.

 

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянину Северенюку Михайлу Івановичу і розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради.

 

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, право на яку пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за межами населених пунктів Комарівської сільської ради.

Інформує:  О.С.Філонначальник  відділу у Маневицькому

районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

10. Про підтримку звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради щодо  антикорупційної реформи, антикорупційних судів та боротьби з корупцією.

 

11. Про  підтримку Звернення  депутатів Ковельської  районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зупинення реформи бюджетної децентралізації у 2018 році.

 

12.  Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 


13. Про Програму підтримки індивідуального житлового  будівництва  на  селі „Власний дім” на 2018-2020 роки.

Інформує: В.Н. Шпанчук – начальник відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 

 

14. Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді.

Інформує: Н.В. Регешук – радник з економічних питань та спільної

власності територіальних громад сіл і селищ району

 

15. Про надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів.

Інформує: О.П. Бегаль – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні

 

16. Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду.

 

17. Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання основних засобів.

Інформує:  І.В. Дерлюк – начальник відділу культури

райдержадміністрації

 

18. Про запит депутата Маневицької районної ради Негодюка В.П. до голови районної ради Мельника А.М. щодо використання благодійних коштів.

Інформує: В.П. Негодюк – депутат Маневицької районної ради

 

19. Про  запит  депутата  Маневицької районної ради Линдюка А.О. щодо звернення депутатів Маневицької районної ради до Волинської обласної ради.

Інформує: А.О. Линдюк – депутат Маневицької районної ради

 

20. Інші питання.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в попередньому складі.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Сьогодні відсутня Базарнова Аліна Володимирівна, які будуть пропозиції?

 

Депутат районної ради Шкода О.С.: Пропоную включити до складу лічильної комісії Наумчук Ольгу Володимирівну.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Бобік Т.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Бобік Т.В., Наумчук О.В.,  Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Шкода О.С., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Негодюк В.П.:

Депутатський запит: Шановні депутати, у нас в районі є створений благодійний фонд. Підходить кінець року, я цікавився – там грошей небагато, 900 гривень, можливо, ще сьогодні щось додасться.  У нас в селі Годомичі є онкохвора молода жінка, їй сорок років і у неї шестеро дітей. Звертаюся до депутатського корпусу: скільки буде там тих коштів – перерахувати їй на лікування. Прошу підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Негодюка В.П. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №25/18 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Депутатський запит: Шановні депутати, у мене депутатський запит – про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради до Волинської обласної ради. Дозвольте озвучити текст звернення: "Ми, депутати Маневицької районної ради, глибоко стурбовані з приводу ситуації, яка складається упродовж останніх двох років при затвердженні обласного бюджету. Так, бюджети на 2017 рік всіма обласними радами України були прийняті вчасно, крім Волинської,  яка прийняла  обласний бюджет лише 02 лютого 2017 року. Через такі дії облради виникає ряд проблем щодо фінансування багатьох програм та заходів. Таку ж ситуацію ми спостерігаємо і в поточному році із прийняттям бюджету області на 2018 рік. Сьогодні вдруге поспіль приймаємо районний, селищні та сільські бюджети, не маючи головного фінансового документу області. Таким чином усі жителі Волинської області стають заручниками непрофесійних дій та амбіцій однієї політичної сили. Складається враження, що обласний бюджет на 2018 рік в ручному режимі формується особисто головою обласної ради без врахування інтересів громади області.

Волинська обласна рада вже два тижні не може погодити розпорядження голови облдержадміністрації щодо розподілу стабілізаційної дотації, що спричинило чимало проблем в громадах області.

Тому, зважаючи на вищевикладене, ми закликаємо Волинську облраду дотриматися статті 77 Бюджетного кодексу України та вчасно затвердити бюджет області на 2018 рік".

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Линдюка А.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №25/19 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Шановні депутати, на моє ім’я надійшло звернення від опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" про проведення розрахунку за виконані роботи та отримані товарно-матеріальні цінності, які не проплачені з 2015 року. Ми розуміємо, що з першого січня зміниться фінансування, тому пропоную виділити з районного бюджету кошти аби можна було розрахуватися і "відпустити" Колківську школу без боргів до селищного бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 16 депутатів;

"проти" – 3 депутати;

"утрималися" – 9 депутатів;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1.  Про   затвердження     порядку      денного      двадцять   п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Я пропоную внести на розгляд до порядку денного ряд питань, які потребують прийняття до першого січня, зокрема: "Про Програму підтримки індивідуального житлового  будівництва  на  селі "Власний дім" на 2018-2020 роки".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного питання "Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді".

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного питання "Про надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів".

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

 

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного питання "Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду".

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного питання "Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання основних засобів".

 

Г О Л О С У В А Л И:

6) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного питання "Про Програму фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування" і розглянути другим, тобто  відразу після затвердження порядку денного перед розглядом бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И:

7) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 ;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

8) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/1 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  2. Про Програму фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування".

Інформація Турика О.А., начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Давидюк М.С., начальник філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюк В.П., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

2) за пропозицію постійної комісії з питань бюджету, фінансів. Використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району про те, щоб абзац 5  розділу 3 запропонованої Програми "Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки й етапи виконання програми"  викласти у такій редакції: "Роботи на дорогах, які знаходяться на території селищних та  сільських рад об’єднаних територіальних громад здійснюються за рахунок коштів селищних та сільських бюджетів ОТГ, а також інших джерел, не заборонених законодавством":

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про районний бюджет на 2018 рік.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк М.С., Веремчук Л.В.,  Зінчук П.Р., начальник філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюк В.П., Чорнижівський сільський голова Сокол М.А., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Пропоную повернутися до питання виділення коштів для надання матеріальної допомоги депутатами при розподілі вільного залишку районного бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію постійної комісії з питань бюджету, фінансів. Використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району про те, щоб  у проекті районного бюджету на 2018 рік  збільшити видатки по головному розпоряднику коштів – районній раді на бюджетну  програму „Інші заклади та заходи” відповідно до Програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки та відповідно до Положення про порядок надання депутатами районної ради матеріальної допомоги, що затверджене рішенням районної ради від 24 січня 2003 № 6/11, на 68,0 тис. гривень. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації зменшити видатки на виконання заходів, передбачених  Програмою соціального захисту населення району на 2015-2018 роки, на 68,0 тис. гривень з наступним коригуванням відповідних сум у тексті проекту рішення районної ради та додатках до нього:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Пропоную у тексті пункту 14 проекту рішення слово "дотацій" замінити на "субвенцій".

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 13 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 13 депутатів;

пропозиція не підтримана.

 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.:

Пропозиція: Пропоную зняти фінансування з Комплексної програми з питань підтримки сім'ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року (30 тисяч і 15 тисяч гривень по розпорядниках), а також зняти 375 тисяч гривень по програмі економічної підтримки районної громадсько-політичної газети "Нова доба" та місцевого радіомовлення на 2018 рік (програми ще не затверджені), спрямувавши цей фінансовий ресурс на резервний фонд.

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію начальника управління фінансів райдержадміністрації Синюка В.Ф.:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную 100 тисяч гривень з резервного фонду спрямувати на реалізацію Програми фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування, яку ми сьогодні затвердили.

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

6) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

„за” –  30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4.    Про      хід     виконання    Районної    програми     розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформація Савчук Н.І., начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5. Про підсумки оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році.

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6.   Про   надання   згоди   на    проведення     реконструкції      та капітального ремонту об’єктів  закладів загальної середньої освіти Маневицького району.

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Шкода О.С., Дерлюк І.В., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Ващук Р.І., голова райдержадміністрації  Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Пропозиція: Пропоную доповнити проект рішення окремим пунктом щодо надання дозволу на капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька, оскільки капітального ремонту потребує спортзал у цій школі.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Пропозиція: Пропоную доповнити проект рішення окремим пунктом щодо надання дозволу на капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів                          с. Гораймівка, оскільки і у цій школі капітального ремонту потребує спортзал.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Дерлюка І.В.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

3) за пропозицію депутата районної ради Давидюка М.С.:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7.  Про  затвердження   технічної  документації  з  нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.

Інформація Філона  О.С.,  начальника  відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.  Про  затвердження  технічної  документації  з   нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянину Северенюку Михайлу Івановичу і розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради.

Інформація Філона  О.С.,  начальника  відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9.  Про затвердження   технічної   документації   з    нормативної грошової оцінки земельної ділянки, право на яку пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за межами населених пунктів Комарівської сільської ради.

Інформація Філона  О.С.,  начальника  відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Давидюк М.С., Комарівський сільський голова Ліщук С.І.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Пропоную внести редакційні правки по тексту запропонованого проекту рішення і, відповідно, у назві, замінивши слово "право" на "право оренди".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10. Про підтримку звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради щодо  антикорупційної реформи, антикорупційних судів та боротьби з корупцією.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.  Про підтримку Звернення  депутатів Ковельської  районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зупинення реформи бюджетної децентралізації у 2018 році.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12. Про    розпорядження   голови   районної    ради,    видані     в міжсесійний період.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.  Про    Програму   підтримки    індивідуального     житлового  будівництва  на  селі "Власний дім" на 2018-2020 роки .

Інформація Шпанчука В.Н., начальника відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Слісарчук Н.О., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" –0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14.    Про     передачу      майна     Прилісненській      об’єднаній територіальній громаді.

Інформація Регешук Н.В., радника з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  15. Про  надання  дозволу  Маневицькій  центральній   районній лікарні на списання основних засобів.

Інформація Бегаля О.П., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  16. Про  надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури райдержадміністрації

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Зінчук П.Р., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  17. Про  надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання основних засобів.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №25/17 прийняти (додається).

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив двадцять п’яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

 

 

 

       

ДолученняРозмір
p01.pdf470.23 КБ
p02.pdf473.93 КБ
p03.pdf471.3 КБ
p04.pdf473.02 КБ
p05.pdf474.47 КБ
p06.pdf481.27 КБ
p07.pdf489.77 КБ
p08.pdf489.5 КБ
p09.pdf475.57 КБ
p10.pdf466.29 КБ
p11.pdf462.88 КБ
p12.pdf472.95 КБ
p13.pdf444.95 КБ
p14.pdf468 КБ
p15.pdf483.07 КБ
p16.pdf484.82 КБ
p17.pdf466.8 КБ
p18.pdf477.02 КБ
p19.pdf463.25 КБ
p20.pdf462.72 КБ