ПРОТОКОЛ №30

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 23 квітня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

23 депутати

Відсутні

11 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управління фінансів  та відділу освіти райдержадміністрації,  представники засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради.

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформує: В.Ф. Синюкначальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

3. Про запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до в. о. головного лікаря КЗ "ВОЦЕМДМК" Ревухи В.Д. щодо забезпечення автомобілями екстреної медичної допомоги Маневицького району Волинської області.

         Інформує: О.В. Мурашко депутат районної ради

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Прокопчук Н.В., Чилей І.П.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Прокопчук Н.В., Чилей І.П.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В.,                      Прокопчук Н.В., Чилей І.П.  Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: Шановні колеги, звертаюсь із таким депутатським запитом, оскільки у нас сьогодні позачергова сесія. У Києві  третього квітня цього року  відбувся марш в підтримку Антиолігархічного пакету законів, які необхідно прийняти для здійснення докорінних перетворень. Хочу звернути вашу увагу на те, що найбільші виклики, які постали сьогодні перед українцями, це – війна, корупція і тотальне зубожіння нації.

Але найстрашніше – невпевненість у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. Причиною цього є олігархія.

По-перше, олігархія є основою системної корупції. Попри створення нових антикорупційних органів і задекларовану на найвищому рівні боротьбу з корупцією, її рівень зростає.

По-друге, олігархія є причиною зубожіння українців. Падіння рівня життя тотальної більшості українців – це зовсім не "дешевий популізм", а доконаний математичний факт.

По-третє, олігархи є лютим ворогом середнього класу. Вони панічно бояться конкуренції, яка підриває їхню монополію, як найшвидший спосіб отримання надприбутків. Олігархи прагнуть закріпачити українців, змусити націю працювати на себе запівдурно, але купувати втридорога. Тому олігархія ніколи не дасть підняти голову середньому класу. Як наслідок – серед працьовитих українців є лише 3-5 відсотків реального середнього класу, а в розвинутих країнах – від 40 до 70 відсотків.

По-четверте, олігархія зацікавлена у війні без кінця. Бо поки нація воює, олігархи мародерствують. Вони гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Поки цивілізований світ впроваджує санкції, влада України… нарощує на 28 відсотків товарообіг із країною-агресором, а громадяни Московії, які включені до санкційних списків Європи та США, досі володіють третиною українських обленерго.

Єдиний шлях подолати олігархію – це запровадити в життя олігархічний пакет докорінних перетворень, майже всі законопроекти якого зареєстровані у Верховній Раді.

1. Повернення капіталів з офшорів і ліквідація схем виведення грошей з України:

- "Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї" № 0001-1 від 02.12.2014;

- "Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування" №1112 від 28.11.2014.

2. Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки:

- "Про ліквідацію приватних монополій" №1109 від 28.11.2014.

3. Заборона приватизації стратегічних підприємств:

- "Про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі)" №2424а від 21.072015.

4. Деолігархізація енергетики та справедливі тарифи:

- "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)" №6341 від 11.04.2017;

 

 

- "Про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)" №6583 від 12.06.2017;

- "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території  України" №2408а від 17.07.2015.

5. Земля – власність нації:

- "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення" №2906 від 19.05.2015.

Ці законопроекти спрямовані на підрив самих основ олігархічного ладу в Україні. Необхідно якнайшвидше запустити цей процес, бо часу на бутафорні реформи вже немає – вікно можливостей для докорінних перетворень в Україні закривається, а наслідком залишення олігархів при владі може стати втрата держави.

Запит звучить так: прошу внести …до голови районної ради і до вас, шановні колеги…  звернення Маневицької районної ради до Верховної Ради України про невідкладне прийняття пакету Антиолігархічних законів, які я зачитав. Вся Україна підтримує, ми маємо визначитися: чи ми проти війни, чи ми за те, щоб війна в таких умовах продовжувалась.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 10 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 4 депутати;

"не голосували" – 8 депутатів;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, якщо не помиляюся – в серпні  місяці я озвучував запит до пана Куца відносно ремонту автомобіля екстреної медичної допомоги  пункту екстреної медичної допомоги села Цміни. Прийшла відписка – коштів не передбачено, ремонт зробити не можуть, бо немає зварювальника. Однак від того проблема нікуди не ділась, тому попрошу знову підтримати мій депутатський запит до в. о. головного лікаря КЗ "ВОЦЕМДМК" Ревухи В.Д. Питання того ж змісту – автомобіль потребує ремонту і його треба зробити або поміняти автомобіль на більш новіший, бо той, що є – тільки називається автомобілем екстреної медичної допомоги… Є загроза, що автомобіль може поїхати, а все начиння залишиться на дорозі. Немає можливості… немає фінансів… немає зварювальника… хай пришлють тоді столяра з кубом досок – тай зробимо дерев’яний автомобіль, бо іншого виходу немає…

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: Я пропоную коригування до запиту. Найближчим часом планується оголошення тендеру, і з тої субвенції, що спрямована на розвиток та реформування сільської медицини, має бути закуплений на кожен район автомобіль екстреної медичної допомоги. Це буде обов’язково. Але я не виключаю, що в нас їх куплять – і можуть трошки до Луцька, чи ще десь… Тому просто зараз говориться, що коли вони будуть закуплені – то з нашого району закуплене авто не забирали, а той, що є у Цмінах – замінити обов’язково. Тобто, при закупівлі та розподілі автомобілів – обов’язково один новий для Маневицького району, а по Цмінах – замінити однозначно.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Погоджуюсь.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Мурашка О.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит  підтримано (рішення №30/3 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1. Про  затвердження   порядку  денного  тридцятої  позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" –0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №30/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів  райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію депутата районної ради, голови райдержадміністрації Линдюка А.О. про те, щоб зменшити суму іншої субвенції обласного бюджету на співфінансування придбання шкільного автобуса на 50 тис. грн. (тобто у  сумі 550 000 грн.):

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №30/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

ДолученняРозмір
protokol.pdf1.53 MБ