ПРОТОКОЛ №31

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцять першої чергової сесії районної ради сьомого скликання

 

від 15 травня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

30 депутатів

Відсутні

  4 депутати

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять першу чергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного тридцять першої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М. Мельник – голова районної ради

 

2. Про внесення змін до Програми сприяння та забезпечення належних умов з надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2017-2018 роки.

Інформує: Н.М. Скороход – начальник відділу з питань надання

адміністративних послуг райдержадміністрації

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформує: В.Ф. Синюк начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

4. Про здійснення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів району та необхідність її поновлення у 2018 році.

 

5. Про припинення права постійного користування і передачу у комунальну власність Прилісненської сільської ради земельних ділянок для обслуговування фельдшерсько-акушерських пунктів.

Інформує: О.С. Філон – начальник відділу у Маневицькому

районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

6. Про виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки.

Інформує: М.В. Яцина – завідувач сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку райдержадміністрації 

 

7. Про перейменування навчально-виховного комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія" ім. А.П.Бринського Маневицького району Волинської області".

Інформує: Ж.В.Таран  – заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія"

ім. А.П.Бринського Маневицького району Волинської області"

 

8. Про надання згоди на проведення реконструкції будівлі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Лісове.

Інформує: В.Л. Книш – начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

9. Про надання згоди на проведення капітального ремонту приміщення приймального відділення Маневицької центральної районної лікарні.

 

10. Про надання згоди на проведення капітального ремонту приміщення поліклінічного відділення Маневицької центральної районної лікарні.

 

11. Про надання згоди на проведення капітального ремонту житлового приміщення Маневицької центральної районної лікарні.

Інформує: Л.П. Коваль заступник  головного лікаря  Маневицької

центральної районної лікарні по медичній частині

 

12. Про передачу майна.

Інформує: М.Г. Мельник – начальник КП "Маневицький

райсількомунгосп"

 

13. Про передачу майна.

Інформує: О.М.Руднюк – заступник головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

14. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до народних депутатів  України щодо внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт".

 

15. Про Звернення  депутатів  Маневицької районної  ради  Волинської області до народних депутатів  України щодо внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2018 рік", якими передбачити видатки на проведення капітального ремонту автомобільної дороги Р-14.

Інформує: М.І. Пацаманюк – заступник начальника управління,

начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального

розвитку райдержадміністрації

 

16. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Маневицькому районі на 2017-2021 роки.

 

17. Про розпорядження голови районної ради, видане в міжсесійний період.

Інформує: В.В. Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

18. Про погодження отримання  Комунальній центральній районній аптеці кредитного ліміту на поточний рахунок.

Інформує: О.П.Черчик – завідувач Комунальної центральної районної аптеки 

 

19. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів. 

Інформує: А.М.Мельник – голова районної ради

 

20. Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської  області.

Інформує: В.Л.Книш – начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

         21. Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. до голови Маневицької райдержадміністрації Линдюка А.О., Маневицької місцевої прокуратури,  Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинській області, Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Волинській області щодо законності дій КП "Волиньприродресурс" на території села Галузія Прилісненської сільської ради

         Інформує: І.В.Дерлюк – депутат Маневицької районної ради

           

22. Про запит депутата Маневицької районної ради Слісарчук Н.О. до голови райдержадміністрації Линдюка А.О., голови районної ради                      Мельника А.М., голови профільної постійної комісії районної ради Смоковича Я.Ф. щодо забезпечення робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету.

Інформує: Н.О.Слісарчук – депутат Маневицької районної ради

 

23. Про запит депутата Маневицької районної ради Линдюка А.О. про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Інформує: А.О.Линдюк – депутат Маневицької районної ради

 

24. Про запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Л.В.  щодо звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), народних депутатів України Гузя І.В., Івахіва С.П., Констанкевич І.М., Лапіна І.О., Мартиняка С.В. з приводу збільшення ліміту на споживання електроенергії.

Інформує: Л.В.Веремчук – депутат Маневицької районної ради

 

25. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної державної Адміністрації Линдюка А.О., начальника  філії "Маневицька  ДЕД"  Гаврилюка  В.П.  щодо проведення ремонту дороги між селами Гораймівка та Майдан-Липненський Маневицького району.

Інформує: М.С.Давидюк – депутат Маневицької районної ради

 

26. Інші питання.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. Вам  роздано зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Бобік Т.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Бобік Т.В., Шкода О.С.:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В., Бобік Т.В.,  Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій запит буде стосуватися такого питання. З вчорашнього дня і сьогодні до мене особисто і до депутатів нашої фракції звертаються в телефонному режимі жителі села Галузія із таким питанням, що вчора почали, скажімо так, роботи щодо огородження території для так званої геологорозвідки для видобування бурштину на території села Галузія. Працюють там ніби якісь вінницькі хлопці (хто каже вінницькі, хто – житомирські)… Жителів села Галузія непокоїть цей факт, тому просили на сесії сьогодні підняти це питання до відповідних органів влади щодо законності дій тих фірм, ну і, відповідно, аби була якась реакція з боку влади. Тому свій депутатський запит адресую голові райдержадміністрації, Маневицькій прокуратурі, відділу поліції, екологічній інспекції, земельній інспекції аби розібралися щодо законності дій того підприємства. Прошу депутатів підтримати цей запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дерлюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №31/21 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.:

Депутатський запит: Шановні депутати, прошу підтримати мій депутатський запит з приводу наступного. Я уважно читала виступи обласного керівництва про успішне впровадження медичної реформи, які звітують, що  у кожного лікаря на столі є комп’ютер, тобто стовідсотково лікарі забезпечені комп’ютерною технікою… Про це ж говорить і наше керівництво. З цього приводу хочу довести до вашого відома: у нас в амбулаторії – на сімох лікарів один комп’ютер. Доступитись до нього можна лише посунувши завідуючу. В Маневицькій амбулаторії – два чи три комп’ютери на десятьох лікарів. Оце "окозамилювання" і розказування "казок" продовжується і тепер. В Четвертні стоїть комп’ютер, закритий, запечатаний… немає інтернету. Підняли питання – Людмила Йосипівна сказала, що там інтернет є. Немає там інтернету, комп’ютер запечатаний…

Хочу звернутися до голови райдержадміністрації, голови районної ради, голови профільної комісії аби пройшлися і подивилися кожне робоче місце лікаря та вивчили питання наскільки лікарі забезпечені комп’ютерами. Кожен бухгалтер має комп’ютер, ми лікувальна установа, то чому у бухгалтера він має бути, а у лікаря – ні.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: Надіє Олександрівно, я би ще додатково сказав: поінформувати на черговій сесії, а може навіть і до сесії: по "світовому банку" отримали 15 комп’ютерів – куди їх отримали (а це нові комп’ютери), наступне – зараз має бути другий транш отримання комп’ютерів – куди центр первинної медико-санітарної допомоги планує їх розподілити, і третє – скільки їх в цілому треба.

Депутат районної ради Шкода О.С.: Хочу доповнити: у нас в Троянівці в амбулаторії з початку старту медичної реформи не працює інтернет. Хотів би почути – чого  його нема і що для цього треба зробити. 

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Слісарчук Н.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №31/22 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Депутатський запит: Шановні депутати, присутні, я зараз дуже хотів би аби ви дуже спокійно, але далекоглядно вислухали цей запит про підтримку звернення. Як ви знаєте, Президент України звернувся після перемовин із настоятелями усіх православних церков (він запрошував до розмови усіх без винятку) до Вселенського Патріарха щоби відновити історичну справедливість – не більше, не менше… це не є утиски інших конфесій… це не є утиски когось… це, всього-на-всього, відновлення історичної справедливості. І тому, я думаю, що якраз настав той час, коли ми повинні як громада, як депутати – представники громади показати чи ми підтримуємо цю ініціативу, чи ні. Я переконаний, що якби такі звернення, які я зараз озвучу, підтримали усі органи місцевого самоврядування України, то до липня місяця ми точно мали би, гарантовано, Єдину Українську Помісну Церкву.  Наголошую – не утискаючи усіх інших. Тут не говориться – на противагу комусь. Ми на сьогодні українці, і не тільки на сьогодні, в історичному контексті ми ніколи не були загарбниками і ніколи не зазіхали на чужі землі, на чужі церкви, на будь-що чуже. Саме тому я пропоную підтримати звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Текст наступний:

 

"Маневицька районна рада підтримує звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року.

Вважаємо, що рішення Константинопольської Матері-Церкви про надання автокефалії Православній Церкві в Україні буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення.

Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян.

Створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні, а також сприятиме миру, свободі та процвітанню Української держави".

Шановні депутати, нам необхідно врахувати, що Верховна Рада підтримала таке ж звернення. Єдиний, фактично, опозиційний блок не проголосував за це звернення. Для них – це дратівлива тема, і вони не проголосували. Я хотів би аби ми у цьому залі навколо цього об’єдналися. Наголошую – ми говоримо тільки про Єдину незалежну, тобто автокефальну, Православну Помісну Церкву. Тому прошу підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Линдюка А.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №31/23 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати і запрошені, прошу підтримати мій запит щодо звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП), та народних депутатів України (волинян) Констанкевич І.М., Гузя І.В.,                  Мартиняка С.В., Івахіва С.П., Лапіна І.О. з приводу збільшення ліміту на споживання електроенергії до 500 квт/місяць. У зв’язку з тим, що наш район не газифікований, що електроенергії люди використовують багато, то ліміт, який на сьогодні встановлений – 100 кВт, замалий. Тому прохання – аби НКРЕКП встановили більший ліміт, так як ми живемо в тридцятикілометровій  зоні спостереження Рівненської АЕС і Чорнобильській зоні. Прошу підтримати сьогодні це звернення.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №31/24 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: Шановні депутати, хочу звернути вашу увагу на те, що я піднімав запит щодо якості і стану доріг, зокрема  між селами Чорниж та Рудники. Хто не знає, то дійшло до того, що на перше-друге травня, коли люди мали багато їздити, підприємці, які їздять в напрямку Луцька, до Гораймівки, Чорнижа, зупинили перевезення. Був великий шум (а на жаргоні це називається "був великий кіпіш"). Після того за два дні замостили ті ямки, про які я тут виступав і "ламав списи". Я веду до того, що можемо ми зробити хороші справи, але зробити не тоді, коли вже припече і воно виходить на рівень обласних служб, а щоб воно вирішувалося на місці. Є таке село Майдан-Липненський, яке входить до Гораймівської сільської ради, і там знову ж така проблема… Кажуть водії рейсових автобусів, що там така дорога, що в декількох місцях її переїжджати просто не можливо. Тому звертаюся до вас, депутати, підтримати запит про те, щоб замостити ті місця, бо автобус не може їхати. Я звертаюся до керівника районної дорожньої служби і прошу вас, Андрію Олександровичу, проконтролювати це питання.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №31/25 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

С Л У Х А Л И: 1.  Про  затвердження порядку денного тридцять першої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Я пропоную внести на розгляд до порядку денного кілька питань, які розглянуто профільними депутатськими комісіями. Так, зокрема, питання "Про погодження отримання Комунальній центральній районній аптеці кредитного ліміту на поточний рахунок", розглянуто профільною бюджетною комісією, є пропозиція включити в порядок денний.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Наступне питання, яке пропонується включити до порядку              денного – "Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів".

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: І ще одне питання – "Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської  області".

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про внесення  змін до  Програми  сприяння  та забезпечення належних умов з надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2017-2018 роки.

Інформація Скороход Н.М., начальника відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Смокович Я.Ф., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Я пропоную врахувати рекомендації профільної депутатської комісії: зменшити резервний фонд на 100 тисяч гривень та збільшити  на цю суму статутний фонд комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 11 депутатів;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную зменшити резервний фонд на 40 000 грн. та спрямувати їх Красновільській сільській раді  на придбання та укладання труб на скидному каналі в с. Нічогівка.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 4 депутати;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную зменшити резервний фонд на 25 000 грн. та спрямувати їх на проведення дитячого фестивалю районним центром творчості дітей та юнацтва.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 6 депутатів;

пропозиція підтримана.

 

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та рекомендацій профільної постійної комісії:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/3 прийняти (додається).

 

Оголошено перерву на 15 хвилин.

 

С Л У Х А Л И:  4.   Про    здійснення    нормативно-грошової    оцінки    земель населених пунктів району та необхідність її поновлення у 2018 році.

Інформація Філона О.С., начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5. Про  припинення права постійного користування і передачу у комунальну власність Прилісненської сільської ради земельних ділянок для обслуговування фельдшерсько-акушерських пунктів.

Інформація Філона О.С., начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6.  Про  виконання    Програми     забезпечення     містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки".

Інформація Яцини М.В., завідувача сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку райдержадміністрації 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7.    Про     перейменування     навчально-виховного    комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія" ім. А.П.Бринського Маневицького району Волинської області".

Інформація Таран Ж.В., заступника директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія" ім. А.П.Бринського Маневицького району Волинської області"

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.  Про  надання   згоди   на   проведення   реконструкції  будівлі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Лісове.

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  27 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;       

"не голосували" – 3 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/8 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  9.  Про  надання   згоди  на  проведення   капітального   ремонту приміщення приймального відділення Маневицької центральної районної лікарні.

Інформація Коваль Л.П., заступника головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

В обговоренні питання взяв участь депутат районної ради голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;       

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10. Про  надання  згоди  на  проведення   капітального   ремонту приміщення поліклінічного відділення Маневицької центральної районної лікарні.

Інформація Коваль Л.П., заступника головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за"  –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.  Про  надання  згоди  на   проведення   капітального  ремонту житлового приміщення Маневицької центральної районної лікарні.

Інформація Коваль Л.П., заступника головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Слісарчук Н.О., Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за"  –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/11 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  12. Про передачу майна.

Інформація Менльника М.Г., начальника                              КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В., Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" –0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13. Про передачу майна.

Інформація Руднюк О.М., заступника головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14. Про   Звернення    депутатів    Маневицької   районної    ради Волинської  області  до народних депутатів  України щодо внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт.

Інформація Пацаманюка М.І., заступника начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації профільної постійної комісії до проекту рішення.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Внести редакційні правки до назви та тексту рішення, уточнивши адресатів, а саме – народних депутатів України від Волинської області.

 

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій профільної постійної комісії та редакційними правками:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  15. Про   Звернення    депутатів    Маневицької   районної    ради Волинської  області  до народних депутатів  України щодо внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт.

Інформація Пацаманюка М.І., заступника начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації профільної постійної комісії до проекту рішення.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Внести аналогічні як в попередньому питанні  редакційні правки до назви та тексту рішення, уточнивши адресатів, а саме – народних депутатів України від Волинської області.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій профільної постійної комісії та редакційними правками:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  16. Про  внесення    змін   до    Програми    розвитку     місцевого самоврядування в Маневицькому районі на 2017-2021 роки.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/16 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  17.   Про   розпорядження   голови    районної   ради,   видане    в міжсесійний період.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  18.   Про    погодження    отримання   Комунальній   центральній районній аптеці кредитного ліміту на поточний рахунок.

Інформація Черчик О.П., завідувача Комунальної центральної районної аптеки 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Негодюк В.П., Давидюк М.С., Зінчук П.Р., Смокович Я.Ф., керуючий справами виконавчого апарату районної ради   Марчук В.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Голова районної ради зачитав юридичний висновок до проекту рішення (додається).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 4 депутати;

"не голосували" – 8 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  19.  Про  затвердження  Положення   про  порядок використання шкільних автобусів.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк С.О., Шкода О.С., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Ващук Р.І., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Голова районної ради зачитав юридичний висновок до проекту рішення (додається)

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/19 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  20.   Про    створення    комунальної     установи     "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської  області.

Інформація Книш В.Л., начальника відділу освіти райдержадміністрації 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Веремчук Л.В., Давидюк С.О., Давидюк М.С., Ващук Р.І., представник громадськості Садова Н.І., начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф., голова райдержадміністрації                      Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №31/20 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  21.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять першу чергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 


 

 

 

ДолученняРозмір
poimenne_golosuvannya_1.pdf4.49 MБ
poimenne_golosuvannya_2.pdf4.77 MБ