ПРОТОКОЛ №32

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 20 червня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

28 депутатів

Відсутні

6 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, депутати,  представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять другу позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М. – голова ради

 

2. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП "Волиньторф".

Інформує: І.М.Киричикдиректор ДП "Волиньторф"

 


3. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води, що розроблені КП "Маневицький райсількомунгосп".

Інформує: М.Г. Мельникначальник КП "Маневицький

райсількомунгосп"

 

4. Про запит депутата Маневицької районної ради Смоковича Я.Ф. до  голови  районної  ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації                Линдюка А.О. щодо виділення коштів на проведення швидкісного Інтернету в амбулаторіях району.

         Інформує: Я.Ф.Смокович депутат районної ради

 

5. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. щодо Звернення Маневицької районної  ради Волинської області до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

         Інформує: М.С.Давидюк депутат районної ради

 

6. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів                      Бобік Т.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Бобік Т.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Бобік Т.В., Наумчук О.В.,  Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Шкода О.С., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф.:

Депутатський запит:  Шановні депутати, хочу озвучити свій депутатський запит. Пам’ятаєте – на попередній сесії піднімалося питання перевірки роботи Інтернету в амбулаторіях району. Про результати тієї перевірки я поінформую на наступній сесії. А сьогодні хочу зробити депутатський запит. В  таких амбулаторіях як Цміни, Старий Чорторийськ, Колки, Четвертня, Боровичі, Троянівка Інтернет працює дуже і дуже погано. Тому я свій депутатський запит адресую голові районної ради і голові райдержадміністрації: про виділення коштів для підключення цих амбулаторій до швидкісного Інтернету, оскільки ці заклади не працюють в належному стані.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Смоковича Я.Ф. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №32/4 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит:  Шановні депутати, мій депутатський запит стосується озвученого на одній із попередніх сесій питання про Звернення Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Понад двісті рад в Україні прийняли це звернення до Верховної Ради. Наша Волинська обласна рада теж підтримала і проголосувала за це звернення. Будьмо прогресивними. Прошу депутатів підтримати мій запит. Текст звернення додаю.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 4 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №32/5 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1.   Про   затвердження     порядку    денного     тридцять     другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 


Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Я пропоную внести на розгляд до порядку денного питання "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води, що розроблені КП "Маневицький райсількомунгосп", проект рішення оприлюднений, розглянутий постійною комісією районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції та запитів:

"за" –  28 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №32/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2.   Про   Звернення   депутатів   Маневицької   районної   ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП "Волиньторф".

Інформація Киричика І.М., директора

ДП "Волиньторф"

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

 

 

Депутат районної ради Негодюк В.П.:

Пропозиція: При розгляді цього питання на засіданні профільної комісії прийнято рекомендації щодо змін і доповнень до запропонованого проекту рішення наступного змісту:

"- спрямувати Звернення до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та народних  депутатів України від Волинської області;

- проект рішення доповнити частиною наступного змісту: "3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Маневицької районної ради Мельника А.М. У випадку не врахування позиції районної ради проінформувати депутатів ради на позачерговій сесії районної ради";

-  у тексті звернення речення "Всього до державних бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів сплачено майже 30 млн.грн." замінити на "Всього до Державного та місцевих бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів сплачено майже 30 млн.грн.";

- останнє речення Звернення викласти у такій редакцї "Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Маневицької районної ради, звертаємося до Вас – виключити ДП "Волиньторф" з переліку підприємств, що підлягають приватизації та негайно вирішити законодавчі проблеми торфовидобувної галузі та до врегулювання проблем торфодобувної галузі на державному рівні не розглядати питання приватизації";

- звернутися до районних рад Волинської області з пропозицією підтримати вищезазначене Звернення депутатів Маневицької районної ради".

 

Г О Л О С У В А Л И:

Депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Внести редакційні правки до частини першої та назви рішення щодо додаткових адресатів.

 

2) за пропозиції, озвучені депутатами:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №32/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про  затвердження  поточних  індивідуальних  технологічних нормативів використання питної води, що розроблені КП "Маневицький райсількомунгосп".

Інформація Мельника М.Г., начальника КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Смокович Я.Ф., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  27 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №32/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять другу позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

ДолученняРозмір
protokol.pdf1.85 MБ