ПРОТОКОЛ №35

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 19 жовтня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

24 депутати

Відсутні

10 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів),  сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:     Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять п’яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного тридцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

 

2. Про  внесення  змін  та  доповнень до  Програми   профілактики правопорушень  на  території Маневицького району на 2016-2020 роки.

Інформує: А.О.Линдюк – голова райдержадміністрації          

 

 

3.  Про передачу прав засновника та майна.

Інформує: І.М.Бідун – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

4. Про передачу автомобіля з балансу відділу культури райдержадміністрації на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації. 

Інформує: І.В.Дерлюк – начальник відділу культури райдержадміністрації

 

5. Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини  Маневицького району на 2018-2020 роки.

Інформує: Т.М.Самчук – головний лікар КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".          

 

6. Про  загальноосвітню  школу І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького

району  Волинської   області.

Інформує: А.О.Линдюк – голова райдержадміністрації          

 

7. Про реорганізацію комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Маневицька центральна районна лікарня".

Інформує: О.П.Бегаль – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні

 

8. Про реорганізацію комунального закладу "Колківська  районна  лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Колківська районна лікарня".

Інформує: О.В.Янчик – головний лікар Колківської районної лікарні

 

9. Про  внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформує: Л.Т.Покидюк – заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

10. Про встановлення надбавки головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформує: В.В. Марчук– керуючий  справами виконавчого апарату

районної ради

 

11. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо заповнення вакантних посад кочегарів котельні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гораймівка.

Інформує: М.С.Давидюк – депутат районної ради

 

12. Про запит депутата Маневицької районної ради Линдюка А.О.  до народного депутата України Констанкевич І.М. щодо ініціювання змін до чинного законодавства України в частині призначення державних соціальних допомог.

Інформує: А.О.Линдюк – депутат районної ради

 

13. Інші питання.

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів Чилей І.П., Наумчук О.В., Слісарчук Н.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Наумчук О.В., Слісарчук Н.О., Чилей І.П.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Наумчук О.В., Слісарчук Н.О., Чилей І.П. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Наумчук О.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Дпавидюк М.С.:

Депутатський запит:  Свій депутатський запит адресую  до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо заповнення вакантних посад кочегарів котельні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гораймівка (зачитано запит, що доданий до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №35/11 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Депутатський запит:  Шановні депутати, ще раз наголошую – народний депутат принципово так і не спілкується зі мною, як з головою райдержадміністрації, і не реагує на наші звернення, листи, і ні на що не реагує, тільки кожного тижня шле якісь чергові абсурдні запити. Тому нехай вона займається своєю роботою, а ми їй будемо допомагати. Ще одна законодавча ініціатива, виходячи із запиту Миколи Степановича (багато громадян оформляються доглядачами за людьми похилого віку аби мати умовну трудову зайнятість з метою подальшого оформлення соціальної допомоги як малозабезпечені сім’ї та неофіційного працевлаштування). Оці догляди, передбачені законом України про соціальні допомоги – людина, яка здійснює догляд за престарілими, тобто людиною, яка досягла вісімдесятилітнього віку, автоматично вважається зайнятою, держава за таку людину оплачує повністю єдиний соціальний внесок, як за зайняту (те, що отримується пару десятків гривень можна не рахувати, бо вона за них точно не працює). Держава втрачає декілька разів: перший раз – коли платить єдиний соціальний внесок фактично за того, хто нічого не робить (а це не мала сума коштів),  і другий раз держава втрачає тим, що такі люди не хочуть офіційно працювати аби мати соціальну допомогу; і третій раз держава втрачає, коли виплачує такій сім’ї кошти як малозабезпеченій і т. д. Тобто, держава втрачає кілька разів, кілька десятків мільйонів гривень ми реально викидаємо на вітер, і, паралельно, ми не можемо знайти кочегара… Тому прошу підтримати мій запит до народного депутата – щоб вона вийшла із законодавчою ініціативою: нехай хоча би розробить зміни до закону і зареєструє їх у Верховній Раді як проект змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" – не прирівнювати тих, хто доглядає, до зайнятого населення. Тобто, якщо людина хоче доглядати свою сусідку, то нехай доглядає – ніхто не проти, але на добровільних засадах – не оплачувати за неї ЄСВ і не вважати її зайнятою. Прошу депутатів підтримати мій запит.  

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Линдюка А.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №35/12 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1.   Про   затвердження     порядку    денного     тридцять     п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова райдержадміністрації, депутат ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную включити для розгляду в порядок денний питання "Про загальноосвітню  школу І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького району  Волинської області" для того аби витримати процедуру, і сільська рада мала змогу замовляти проектну документацію для відкриття дитячого дошкільного закладу.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови райдержадміністрації Линдюка А.О.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова райдержадміністрації, депутат ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Є необхідність розглянути питання "Про реорганізацію комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Маневицька центральна районна лікарня". Більш детально процедуру обговорено на засіданні профільної комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови райдержадміністрації Линдюка А.О.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова райдержадміністрації, депутат ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Аналогічно пропоную включити питання і по Колківській лікарні "Про реорганізацію комунального закладу "Колківська  районна  лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Колківська районна лікарня".

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію голови райдержадміністрації Линдюка А.О.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова райдержадміністрації, депутат ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Є пропозиція розглянути зміни до бюджету: поповнити резервний фонд – входимо в зиму, а також є потреба співфінансування проекту, який виграла громадська організація. Аби зробити певний перерозподіл, пропоную включити в порядок денний питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію голови райдержадміністрації Линдюка А.О.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова райдержадміністрації, депутат ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: І ще одне питання для включення до порядку денного – "Про встановлення надбавки головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

 

Г О Л О С У В А Л И:

6) за пропозицію голови райдержадміністрації Линдюка А.О.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

7) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  23 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про внесення  змін  та  доповнень до  Програми профілактики правопорушень  на  території Маневицького району на 2016-2020 роки".

Інформація Линдюка А.О., голови районної державної адміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Базарнова А.В.,

заступник командира частини з громадської безпеки Національної гвардії України (військова частина 1114) Скоропляс В.П.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації про внесення змін до проекту рішення ради (рішення комісії додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільної комісії районної ради:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3. Про передачу прав засновника та майна.

Інформація Бідуна І.М., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації про нову редакцію проекту рішення ради (рішення комісії додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільної комісії районної ради:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Шановні депутати, сьогодні до виконавчого апарату районної ради надійшла заява директора районної друкарні Мацан Т.В. про звільнення за власним бажанням в зв’язку із закінченням терміну контракту, тому пропонується по тексту рішення прізвище не зазначати.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію, озвучену головою районної ради Мельником А.М.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4.   Про    передачу   автомобіля  з  балансу  відділу    культури райдержадміністрації на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  23 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.   Про    Програму   розвитку     первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини  Маневицького району на 2018-2020 роки.

Інформація Самчук Т.М., головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Мурашко О.В., Слісарчук Н.О., Веремчук Л.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція (профільної комісії):   У розділі 6 "Завдання та заходи Програми" частину 3.1. доповнити позиціями щодо проведення нових будівництв, реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів приміщень структурних підрозділів КП "Маневицький РЦПМСД", в тому числі за кошти світового банку. Підпункти 3.1.6., 3.1.7. об’єднати в один – "проведення капітальних, поточних ремонтів приміщень ФАПів".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільної комісії районної ради:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція:  Підпункт 4.1.3. частини 4.1. виключити.

                              

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію Зінчука П.Р.:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 4 депутати;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція:  Внести редакційну правку щодо джерел фінансування: "Районний, селищні, сільські бюджети" та "Інші джерела".

                              

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію Линдюка А.О.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6.  Про  загальноосвітню    школу  І   ступеня    с. Гута  Лісівська Маневицького району Волинської області.

Інформація Линдюка А.О., голови районної державної адміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Зінчук П.Р., Лісівський сільський голова Шмигельський В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  21 депутат;         

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7.   Про    реорганізацію  комунального   закладу    "Маневицька центральна районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Маневицька центральна районна лікарня".

Інформація Бегаля О.П., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –3 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.   Про   реорганізацію    комунального   закладу    "Колківська районна  лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Колківська районна лікарня".

Інформація Янчика О.В., головного лікаря Колківської районної лікарні

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  21 депутат;         

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017   № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформація Покидюк Л.Т., заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.О., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козак Р.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  21 депутат;         

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" –1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10. Про встановлення надбавки головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №35/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять п’яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

 

ДолученняРозмір
poimenne_golosuvannya_19.10.2018.pdf5.08 MБ