ПРОТОКОЛ №40

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорокової позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 11 квітня 2019 року

 

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

24 депутати

Відсутні

10 депутатів

 

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів),  депутат обласної ради Бегаль Олег Петрович, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив сорокову позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного сорокової позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М. – голова ради

 

2. Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік.

Інформує: Бегаль О.П. – директор КП "Маневицька центральна

районна лікарня"

 

3. Про районну Програму фінансової підтримки комунального підприємства "Колківська районна лікарня" на 2019 рік.

Інформує: Янчик О.В. – директор КП "Колківська районна лікарня"

 

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік".

Інформує: Синюк В.Ф. начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

5. Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. до райдержадміністрації, районної ради, Прилісненської сільської та Колківської селищної рад щодо здійснення виплати за вислугу  років працівникам клубних установ району.

Інформує: Дерлюк І.В. – депутат районної ради

 

6. Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. до Маневицької селищної ради, народного депутата України Констанкевич І.М. щодо виділення коштів на реконструкцію Маневицького краєзнавчого музею.

Інформує: Дерлюк І.В. – депутат районної ради

 

7. Про  запит  депутата  Маневицької районної  ради  Линдюка А.О.  до керівництва Волинської обласної ради щодо скликання сесії обласної ради.

Інформує: Линдюк А.О. – депутат районної ради

 

8.  Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів Базарнова А.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, хотів би оголосити запит щодо виплати за вислугу років працівникам клубних установ Маневицького району, які передбачені постановою КМУ від 09.12.2015 року №1026 (було внесено зміни, бо спочатку передбачалися виплати в рахунок коштів спеціального фонду, пізніше цю норму зняли, просто за рахунок коштів, які передбачені на оплату праці на рік). Пропоную і хочу через запит звернутися до районної державної адміністрації, районної ради, Прилісненської сільської та Колківської селищної рад щоб із другого півріччя у Маневицькому районі почати виплату за вислугу років працівникам клубних установ, які відповідно до цієї постанови підпадають під таку виплату. Що стосується районного бюджету, то нами прораховано – це трошки більше як 23 тис. грн. на місяць аби повністю в районі сільським працівникам зробити цю оплату, бо в районному будинку культури вона проводиться вже понад півтора року. Тільки по сільських працівниках вона не оплачується. Тому прошу депутатів підтримати, вже у нас другий квартал почався, тому пропоную з третього кварталу другого півріччя розпочати в районі такі виплати. Питання не є дуже фінансово затратне, вважаю, що ті люди повинні отримувати такі виплати. Прошу депутатів підтримати мій запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дерлюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №40/5 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, ще один депутатський запит: відділом культури та туризму проведено всі процедури згідно чинного законодавства щодо початку реконструкції Маневицького краєзнавчого музею для того, щоб розмістити човен-довбанку, який у нас є, вже у цьому добудованому приміщенні, і, відповідно, щоб він знайшов постійне місце дислокації.  Сьогодні ми, що було підтримано бюджетною комісією, як районні депутати приймемо перші 300 тис. гривень вже на початок цих робіт. Водночас, хотів би через запит звернутися до Маневицької селищної ради, до народного депутата України Констанкевич Ірини Мирославівни щодо того, аби так само виділити кошти на цей об’єкт – для реконструкції Маневицького краєзнавчого музею – про що десь попередньо була домовленість (не скажу обіцянка, а домовленість – є Олександр Оксентійович, є Олександр Вікторович, помічник народного депутата – така мова велася мабуть років два назад, і народний депутат на святкуванні 50-річчя музею зі сцени в центрі творчості дітей та юнацтва теж обіцяла цьому сприяти). Тому через запит звертаюся, щоб підтримати ті починання районної влади по музею і щоб зберегти той човен у нас в Маневичах. Прошу депутатів підтримати мій запит. Тоді мова велася про суми по 500 тисяч гривень, на скільки я пам’ятаю, тому які суми будуть можливими – щоб допомогти. Тому звертаюся із запитом до Маневицької селищної ради і  народного депутата України Констанкевич Ірини Мирославівни.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дерлюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №40/6 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Депутатський запит: Шановні депутати, шановні присутні, як ви знаєте, у нас в області відбувається порушення Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" –  і з грудня місяця ще не було жодної сесії обласної ради. Це створює дуже великі проблеми для нас усіх. Перша така проблема, яку всі ми з вами чуємо, особливо ті, хто їде по селах, то погані дороги. І можете собі уявити, що держава Волинській області передбачила майже півмільярда гривень з державного дорожнього фонду коштів, з яких має бути понад 20 мільйонів для Маневицького району, зокрема перелік доріг попередньо погоджено (вже навіть укравтодорівці затвердили). Це дороги на Гораймівку, на Чорниж, на Троянівку, на Лишнівку, під’їзні шляхи біля Маневицької центральної районної лікарні, на Яблуньку, на Козлиничі… цей перелік можна довго перераховувати… тобто кошти фактично є, кошти на рахунках є, але їх не можна використовувати виключно через те, що не відбувається сесія обласної ради і не приймається суто технічне рішення аби ці кошти зарахувати до обласного бюджету. Тому звертаюся до вас, щоб ми звернулися до обласної ради, зокрема до голови обласної ради, щоб він, все-таки приїхав в Україну, прилетів, і провів сесію обласної ради, не блокував ці кошти на дороги, бо найгірше – що кошти є – тільки не робимо.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: То ж є заступник голови обласної ради, який може провести сесію.

 

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.: То давайте звертатися до заступника, до голови, до керівництва обласної ради в загальному. Сьогодні ще є одна проблема – це так само кошти на амбулаторії. Як ви знаєте, у нас розпочато дві амбулаторії з нуля будуватися – це в Троянівці і Прилісному,  і вони вже призупинені, тому що знову ж таки ці кошти не зараховані фактично. Підрядники на скільки могли – виконали тих робіт за свої кошти, до речі, а от через не скликання сесії обласної ради, далі фінансувати це просто не можливо при тому, що кошти на рахунку обласного бюджету є. І ще одна проблема – в нас 25 мільйонів гривень освітньої субвенції, яка так само через не проведення сесії обласної ради – зокрема там кошти на санвузли і кошти на кабінети природничого напрямку – це цільова субвенція, яку ніхто нікуди не може спрямувати, але має бути технічне рішення сесії обласної ради. Звертаюся насамперед до керівництва обласної ради – провести, і то бажано чимшвидше, ту сесію обласної ради, хоча би позачергову… і наступне – звернутися до усіх районних рад  і об’єднаних територіальних громад, щоб вони підтримали наше звернення – скликати сесію Волинської обласної ради, щоб оці технічні питання не були в підвішеному стані, тому що п’ятий місяць не відбувається сесія обласної ради – це грубе порушення закону.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Линдюка А.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №40/7 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

С Л У Х А Л И: 1. Про  затвердження  порядку  денного  сорокової   позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную доповнити запропонований порядок денний і  включити та розглянути після затвердження порядку денного питання "Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"  на 2019-2020 роки". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Аналогічна пропозиція – включити та розглянути питання "Про районну Програму фінансової підтримки комунального підприємства "Колківська районна лікарня"  на 2019-2021 роки". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  22 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №40/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"  на 2019 рік".

Інформація Бегаля О.П., директора КП "Маневицька центральна районна лікарня"

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію профільних постійних комісій, озвучену головою районної ради Мельником А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

                          Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №40/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про районну Програму фінансової підтримки комунального підприємства "Колківська районна лікарня"  на 2019 рік.

Інформація Янчика О.В., директора КП "Колківська районна лікарня"

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

2) за пропозицію профільних постійних комісій, озвучену головою районної ради Мельником А.М.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №40/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р.,  Веремчук Л.В., Маневицький селищний голова Гаврилюк О.О.

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозиції профільної комісії районної ради, озвучені начальником управління фінансів райдержадміністрації Синюком В.Ф.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

3) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Зінчуком П.Р., про те, щоб фінансовий ресурс у сумі 200 тис. грн. на капітальний ремонт адмінприміщення по вул. 100-річчя Маневич 34-а спрямувати Маневицькій селищній раді:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №40/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив  сорокову позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

 

ДолученняРозмір
poimenne_golosuvannya_.pdf1.23 MБ