ПРОТОКОЛ №56

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

п’ятдесят шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                        від 20 жовтня 2020 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

20 депутатів

Відсутні

14 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради,  сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив п’ятдесят шосту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного п’ятдесят шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М. – голова районної ради

 

2. Про стан сплати податків до районного та місцевого бюджетів району за перше півріччя 2020 року.

Інформують: Бідун Н.С. – начальник Маневицької ДПІ

Головного управління ДПС у Волинській області

Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

3. Про передачу територіальним громадам кредиторської заборгованості за позиками, наданими на індивідуальне  житлове будівництво на селі.

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

4. Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2020 році.

 

5. Про безоплатну передачу частини майна комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області на баланс Маневицької районної редакції проводового радіомовлення.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу частини майна комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області на баланс комунального закладу "Володимирецький районний будинок культури" Володимирецької районної ради.

 

7. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області".

Інформує: Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного

забезпечення діяльності районної ради

 

8. Про стан харчування учнів у загальноосвітніх навчально-виховних закладах району.

 

9. Про роботу районного методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації щодо надання методичної допомоги закладам дошкільної та загальної середньої освіти району.

Інформує: Фурманчук В.В. – головний спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту райдержадміністрації

 

10. Про списання основних засобів.

Інформує: Каштальян Т.К. – начальник фінансово-господарського відділу

виконавчого апарату районної ради.

 

11. Про План розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна  районна  лікарня" на 2020-2021 роки.

Інформує: Бегаль О.П. – директор КП "Маневицька центральна

районна лікарня"

12. Про План розвитку комунального підприємства "Колківська районна лікарня" на 2020-2021 роки.

Інформує: Янчик О.В. – директор КП "Колківська районна лікарня

 

13. Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький  райсількомунгосп" на списання основних засобів.

Інформує: Потоцька Л.М. – інженер з експлуатації  водопровідно-

каналізаційного господарства КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

14. Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В.  до Маневицької районної державної адміністрації щодо закріплення Маневицької виправної колонії № 42 за одним із закладів загальної середньої освіти.

 

15. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів:                     Базарнова А.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Бобік Т.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Бобік Т.В., Наумчук О.В., Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Шкода О.С., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій депутатський запит стосується наступного. До мене звернувся керівник вже ліквідованої вечірньої школи у Маневицькій виправній колонії №42. Вечірня школа була ліквідована 26 серпня розпорядженням голови райдержадміністрації №221.  Керівник звертається – що районна рада мала би прийняти якесь рішення і закріпити колонію за якоюсь із загальноосвітніх шкіл нашого району. Лист про те, що ми маємо щось зробити надійшов до районної ради лише 15 жовтня із коротким формулюванням "просимо вирішити питання по суті" – це лист за підписом начальника відділу освіти. Маневицька районна рада не була засновником вечірньої школи, і районна державна адміністрація нам права засновника не передавала. Відповідно до постанови КМУ №526 "Про затвердження Порядку організації здобуття повної загальної середньої освіти засудженими до позбавлення волі на певний строк або довічного позбавлення волі, а також неповнолітніми особами, взятими під варту" закріпити колонію за якоюсь із шкіл може або засновник, або орган управління. І для того аби оперативно це зробити (з часу ліквідації пройшло вже два місяці)  – я звертаюся до районної державної адміністрації із запитом – зробити це через відділ освіти, оскільки відповідно до закону "Про місцеві державні адміністрації" реалізація державної політики у галузі освіти належить до повноважень районної державної адміністрації, відділ освіти є органом управління відповідно до делегованих повноважень, які надала районна рада. Тому це досить легко і швидко зробити наказом відділу освіти, розпорядчим документом, щоби зняти цю проблему. Це можна зробити і через районну раду, але ви розумієте – проєкт рішення відділ освіти не хоче надавати – начальник відділу освіти сказав, що вони того робити не будуть. Тому звертаюся до районної державної адміністрації із запитом – вирішити питання закріплення Маневицької виправної колонії № 42 за одним із закладів загальної середньої освіти, щоби засуджені мали змогу отримувати освіту. Прошу мій депутатський запит підтримати для подальшого вирішення питання по суті.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дерлюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №56/13 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1. Про затвердження    порядку    денного     п’ятдесят    шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я,  соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендувала  включити для розгляду до порядку денного питання "Про План розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2020-2021 роки"  (рішення постійної комісії від 20.10.2020 №40/1, додане до протоколу). Відповідний проєкт рішення ради розглянуто і погоджено профільною комісією.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я,  соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендувала  включити для розгляду до порядку денного питання "Про План розвитку комунального підприємства "Колківська районна лікарня" на 2020-2021 роки"  (рішення постійної комісії від 20.10.2020 №40/2, додане до протоколу). Відповідний проєкт рішення ради розглянуто і погоджено профільною комісією.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити для розгляду до порядку денного питання за номером 5 "Про безоплатну передачу частини майна комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області на баланс Маневицької районної редакції проводового радіомовлення". Відповідний проєкт рішення ради погоджено президією районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити для розгляду до порядку денного питання за номером 6 "Про надання згоди на безоплатну передачу частини майна комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області на баланс комунального закладу "Володимирецький районний будинок культури" Володимирецької районної ради". Відповідний проєкт рішення ради погоджено президією районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити для розгляду до порядку денного питання "Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький  райсількомунгосп" на списання основних засобів".

 

Г О Л О С У В А Л И:

6) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити для розгляду до порядку денного питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 № 48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

 

Г О Л О С У В А Л И:

7) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: У зв’язку з тим, що Линдюк А.О. відсутній на засіданні, станом на сьогодні інформація щодо звіту до районної ради не надходила, пропоную виключити з порядку денного питання "Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень із забезпечення відповідно до законодавства розвитку освітньої галузі району".

Г О Л О С У В А Л И:

8) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

9) за проєкт рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих запитів і пропозицій:

"за" –  19 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

                          Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И: 2. Про стан сплати податків до районного та місцевого бюджетів району за перше півріччя 2020 року".

Інформація Бідун Н.С., начальника Маневицької ДПІ

Головного управління ДПС у Волинській області, Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Слісарчук Н.О., Давидюк М.С., Веремчук Л.В., заступник голови ради                 Дерлюк І.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: підпункт 2.3. проєкту рішення виокремити в частину 3 зі змістом: "Доручити Маневицькій районній державній адміністрації забезпечити вжиття організаційних заходів щодо виконання планових показників податкових надходжень до районного бюджету за підсумками 2020 року".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

3) за проєкт рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

                          Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.   Про   передачу   територіальним   громадам      кредиторської заборгованості за позиками, наданими на індивідуальне  житлове будівництво на селі.    

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяв участь: Смолярчук Віктор Михайлович, голова Волинського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4. Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2020 році.

Інформація Бідуна І.М.,   начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Голова районної ради Мельник А.М.: У нас на початку пленарного засідання утворено лічильну комісію. Згідно Регламенту лічильна комісія має організувати проведення таємного голосування. Тому прошу присутніх членів лічильної комісії спільно з виконавчим апаратом приступити до організації процесу голосування.

 

Депутат районної ради Шкода О.С., голова лічильної комісії: (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (І етап).

 

Депутат районної ради Шкода О.С., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №2, який додано до протоколу).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІ етап).

 

Депутат районної ради Шкода О.С., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №3, який додано до протоколу).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІІ етап).

 

Депутат районної ради Шкода О.С., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №4, який додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И: 

1) за те, щоб взяти до відома результати таємного голосування, викладені у Протоколі №4 засідання лічильної комісії:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

 

2) за те, щоб за результатами голосування присвоїти у 2020 році звання "Почесний громадянин Маневицького району" настоятелю Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтеру та капелану Лановому Олександру Володимировичу за особистий прояв патріотизму, активну життєву та громадянську позицію, багаторічну працю і вагомий внесок у царині відродження духовності, християнської етики та моралі, прийнявши відповідний проєкт рішення за основу і в цілому як рішення ради:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №46/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.  Про  безоплатну  передачу   частини   майна    комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області на баланс Маневицької районної редакції проводового радіомовлення.    

Інформація Бідуна І.М.,   начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6. Про  надання  згоди  на  безоплатну  передачу  частини  майна комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області на баланс комунального закладу "Володимирецький районний будинок культури" Володимирецької районної ради.    

Інформація Бідуна І.М.,  начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7.   Про  затвердження  ліквідаційного   балансу    комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області.    

Інформація Бідуна І.М.,  начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/7 прийняти (додається).

 

 

С Л У Х А Л И:  8.  Про  стан  харчування  учнів  у  загальноосвітніх навчально-виховних закладах району.    

Інформація Фурманчука В.В., головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., Слісарчук Н.О., Ольховік В.В., Мурашко О.В., Давидюк С.О., Давидюк М.С., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козак Р.В., заступник голови ради Дерлюк І.В., голова ради Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Узагальнена пропозиція депутатів районної ради:

Пропозиція: доповнити проєкт рішення частиною 3 наступного змісту: "Доручити районній державній адміністрації підготувати та направити звернення до народного депутата України Констанкевич І.М. з вимогою вивчити питання щодо врегулювання на законодавчому рівні процедури проведення тендерних торгів (в частині посилення відповідальності учасників за подальшу організацію харчування та накладення штрафних санкцій за необґрунтоване невиконання умов договорів), що стосуються організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах, які знаходяться на території радіоактивного забруднення, та, користуючись правом законодавчої ініціативи, вжити організаційних заходів щодо затвердження таких змін в нормативно-правових актах".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за узагальнену пропозицію депутатів районної ради:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: внести зміни до тексту проєкту рішення в частині заміни посади доповідача: "начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації Линдюка А.О." замінити на " головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації Фурманчука В.В."

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови районної ради:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

4) за проєкт рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

                          Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9.  Про  роботу районного методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації щодо надання методичної допомоги закладам дошкільної та загальної середньої освіти району.    

Інформація Фурманчука В.В., головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., Мурашко О.В., перший заступник голови райдержадміністрації Бурак А.І., заступник голови ради Дерлюк І.В., голова ради Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу:

"за" –  16 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" –2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

С Л У Х А Л И:  10. Про списання основних засобів.    

Інформація Каштальян Т.К.,  начальника відділу з фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головного бухгалтера

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.    Про     План    розвитку    комунального     підприємства "Маневицька центральна  районна  лікарня" на 2020-2021 роки.    

Інформація Бегаля О.П.,  директора КП "Маневицька центральна районна лікарня"

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12. Про План розвитку комунального  підприємства "Колківська  районна  лікарня" на 2020-2021 роки.    

Інформація Янчика О.В.,  директора КП "Колківська районна лікарня"

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.  Про   надання    дозволу    комунальному      підприємству "Маневицький  райсількомунгосп" на списання основних засобів.

Інформація Потоцької Л.М., інженера з експлуатації  водопровідно-каналізаційного господарства                      КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Мурашко О.В., Веремчук Л.В., Ольховік В.В., голова ради Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №56/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14.  Про   внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 № 48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Зінчук П.Р., Давидюк М.С., перший заступник голови райдержадміністрації Бурак А.І., заступник голови районної ради Дерлюк І.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" –  17 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Прозвучала пропозиція із залу повернутися до голосування за основу. Ставлю на голосування.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) прийняти проєкт рішення за основу:

"за" –  19 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Заступник голови районної ради Дерлюк І.В.:

Пропозиція: Зменшити суму фінансування, передбачену на Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019-2020 роки  (75 000 гривень), збільшивши бюджетні призначення районної ради на 23 000 гривень  на проведення поточного ремонту призовної дільниці Маневицького районного військового комісаріату.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію заступника голови районної ради Дерлюка І.В.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

Заступник голови районної ради Дерлюк І.В.:

Пропозиція: За рахунок коштів резервного фонду збільшити бюджетні призначення районної ради  на 50 000 гривень для оплати юридичних послуг.

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію заступника голови районної ради Дерлюка І.В.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

6) за проєкт рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  13 депутатів;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив  п’ятдесят шосту позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

ДолученняРозмір
poimenne_golosuvannya.pdf2.92 MБ