ПРОТОКОЛ вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

вісімнадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                          від  23 лютого 2017 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

29 депутатів

Відсутні

 5 депутатів

 

На сесію запрошені голова, заступник голови, начальники управління фінансів, управління регіонального розвитку райдержадміністрації, менеджери проекту.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий  справами виконавчого

апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Корецький І.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив вісімнадцяту чергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного вісімнадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

 

2. Про Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної                                                                        культури і спорту на 2017-2021 роки.      

Інформує: Р.В.Клімчукзавідувач сектору з питань  молоді та спорту

 

3. Про районну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на 2017-2021 роки.

 

4. Про внесення змін до Районної програми реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період по 2017 рік.

Інформує: Л.В.Вершкова – головний спеціаліст служби  у  справах дітей

райдержадміністрації

 

5. Про районну Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

Інформує: О.О.Коробчук – керівник апарату райдержадміністрації

 

6. Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.

Інформує: Р.В.Козак – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

7. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки.

Інформує: І.В.Дерлюк – начальник відділу культури

райдержадміністрації

 

8. Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу.

Інформує: В.В.Фурманчук – головний спеціаліст відділу освіти

райдержадміністрації

 

9. Про присвоєння загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №1                         смт Маневичі імені Героя України Андрія Снітка.

Інформує: А.Н.Артишук – директор загальноосвітньої 

школи І-ІІІ ступенів смт Маневичі

 

10. Про передачу спеціалізованої сільськогосподарської техніки та іншого обладнання.

Інформує: В.М.Шпак – менеджер проекту                                         

 

11. Про рішення районної ради від 13.09.2016 №13/12 "Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення".

 

12. Про Програму розвитку земельних відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки.

13. Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку.

14. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що перебувають в постійному користуванні громадянина Ващука Олексія Олексійовича  для ведення селянського (фермерського) господарства.

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держгеокадастру

у Маневицькому районі Волинської області

 

15. Про затвердження списку присяжних у новій редакції.

Інформує: І.І.Корецький – начальник відділу з питань

юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

16. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року.

17. Про затвердження нових редакцій статутів окремих загальноосвітніх шкіл району.

18. Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді.

19. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2015 №3/4 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради сьомого скликання".

20. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2015 №3/2 "Про окремі питання  оплати  праці  голови, заступника  голови  районної  ради".

 

21. Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого

апарату районної ради.

 

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради, право оренди на яку пропонується для                                                                                продажу на  земельних  торгах  (аукціоні).

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держгеокадастру

у Маневицькому районі Волинської області

 

23. Про запит депутата Маневицької районної ради Базарнової А.В. про Звернення депутатів Маневицької районної  ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної  Ради України, народних депутатів України  щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції Державного бюджету на 2017 рік.

Інформує: А.В.Базарнова – депутат районної ради

 

24. Про запит депутата Маневицької районної ради Базарнової А.В.  до голови Маневицької районної ради Мельника А.М. щодо порушення клопотання  перед головою Маневицької райдержадміністрації Линдюком А.О. про  включення  представників  депутатських фракцій районної ради сьомого скликання до районної комісії, утвореної для визначення переліку позичальників.

Інформує: А.В.Базарнова – депутат районної ради

 

25. Про запит депутата Маневицької районної ради Бабіка С.А. до Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго" щодо надання роз’яснень порядку здійснення розрахунків вартості використаної електроенергії споживачем.

Інформує: С.А.Бабік – депутат районної ради

 

26. Про запит  депутата  Маневицької  районної ради  Дерлюка І.В.  до  голови  Маневицької районної  федерації  футболу  Бонгара М.Ю. щодо виплати призових коштів командам за зайняті призові місця в чемпіонаті району з футболу.

Інформує: І.В.Дерлюк – депутат районної ради

 

27. Про запит депутата Маневицької районної ради Смоковича Я.Ф. про Звернення Маневицької  районної ради олинської області до Верховної  Ради України, Президента України, Кабінету  Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади

Інформує: Я.Ф.Смокович – депутат районної ради

 

28. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації                Линдюка А.О. щодо першочерговості ремонту відрізку дороги Красноволя-Гораймівка-Чорниж.

Інформує: М.С.Давидюк – депутат районної ради

 

29. Про запит депутата Маневицької районної ради Ващука Р.І. до голови райдержадміністрації Линдюка А.О. і головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. щодо кадрового забезпечення ФАПу в селі Вовчицьк.

Інформує: Р.І.Ващук – депутат районної ради

 

30. Про запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до начальника Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області Близнюка А.Л. щодо надання роз’яснень по розслідуванню обставин ДТП.

Інформує: О.В.Мурашко – депутат районної ради

 

31. Про запит депутата Маневицької районної ради Дарієвської Н.М.  до голови Маневицької районної ради Мельника А.М., голови Маневицької райдержадміністрації  Линдюка А.О. щодо виділення коштів з районного бюджету.

Інформує: Н.М.Дарієвська  – депутат районної ради

 

32. Про запит депутата Маневицької  районної ради  Веремчук Л.В.  до  Верховної  Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" в частині декларування доходів сільськими головами та депутатами сільських рад.

Інформує: Л.В.Веремчук  – депутат районної ради

 

33. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, відповідно до Регламенту роботи районної ради, статті 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" інформую про зміни до складу Фракції Маневицької районної організації Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч", а саме у зв’язку із достроковим припиненням повноважень із членів Фракції виключено Шадуру Олександра Миколайовича та включено Ланового Романа Володимировича.

Шановні депутати, у розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.: Обрати лічильну комісію у попередньому складі: Базарнова А.В., Бобік Т.В., Шкода О.С.

 

 

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Бобік Т.В., Шкода О.С.:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В.,  Бобік Т.В., Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Депутатський запит: Прошу внести на розгляд районної ради для підтримки депутатський запит про Звернення депутатів Маневицької районної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України  щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції Державного бюджету на 2017 рік. Текст звернення роздано депутатам. Прошу депутатів цей запит підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата  Базарнової А.В.  шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №18/23 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Депутатський запит: Ще один запит адресуватиметься голові районної ради А.М.Мельнику. Більшість із вас знає, що є така програма, яка називається "Власний дім". Це є програма співфінансування з районного та обласного бюджетів, надання можна сказати, пільгових кредитів під три відсотки жителям сільської місцевості. Проаналізувавши цю ситуацію з виділення коштів, можна стверджувати, що наші жителі є або необізнаними, або не вірять в існування цієї програми, тому що у 2014 році, наприклад, в Маневицькому районі було надано десять таких кредитів (з них сім жителів Маневич). Тоді як у Локачинському районі таких кредитів було надано тридцять дев’ять. У 2015 році в Маневицькому районі було надано дев’ять таких кредитів (з них сім жителів Маневич), тоді як в Любешівському – тридцять таких кредитів. Я вважаю, що на сьогодні це є дуже суттєво надання таких кредитів саме для молодих сімей сільської місцевості. Другого лютого на черговій сесії Волинської обласної ради було внесено зміни до цієї програми і депутати затвердили порядок надання та використання коштів обласного бюджету для видачі кредитів на купівлю, будівництво та реконструкцію житла забудовникам згідно обласної цільової програми підтримки індивідуального будівництва на селі "Власний дім" на 2012-2017 роки. Ця програма ще дійсна на цей рік, але хочу зауважити: колись  мала можливість скористатися цією програмою також, але діючий голова райдержадміністрації одноосібно прийняв рішення і викреслив мене із того списку. Тому щоб не було подібних ситуацій, щоб рішення приймалося об’єктивніше і відкрито проводилася ця процедура згідно вищезазначеного порядку особи, які мають право скористатися програмою, повинні визначатися спеціальною створеною місцевою комісією, до якої мають увійти депутати, голови сільських рад і представники громадськості, яка повинна діяти при районній раді. Тому суть мого звернення така: звернутися до голови Маневицької районної ради  з проханням звернутися до голови Маневицької районної державної адміністрації щодо включення до складу комісії про проведення добору осіб для кредитування та відповідно до вищезазначеного порядку по одному представнику від фракцій нині діючої ради. Якщо є підтримка в залі – запропонуйте, будь ласка, по одній людині від фракції. Судячи з того, що жителі Маневич в основному користалися цим кредитом, хочу звернутися до засобів масової інформації, а саме до редакції газети "Нова доба" (я матеріал можу надати), щоб поінформувати жителів наших віддалених сіл про цю програму, що вона дійсно є дієва, і нею можна скористатися, тому що молода сім’я, яка має трьох дітей – то безвідсотковий кредит терміном до тридцяти років. Там є своя процедура виписана і як вона правильно проводиться… Тому, шановні депутати, прошу підтримати це звернення: щоб голова районної ради звернувся до голови адміністрації щодо включення до цієї комісії, яка буде створена, депутатів від кожної фракції по одному представнику.

Депутатів прошу мій запит підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Базарнової А.В.  шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 6 депутатів;

депутатський запит підтримано (рішення №18/24 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Бабік С.А.:

Депутатський запит: На неодноразові прохання жителів територіальних громад хочу підняти запит до Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго" щодо роз’яснення в районній газеті "Нова доба" в доступній формі порядку здійснення розрахунків вартості використаної електроенергії споживачем. Кожен місяць приходять різні платіжки. Люди не можуть добитися толку.

Депутатів прошу мій запит підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Бабіка С.А. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №18/25 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій депутатський запит такого змісту: більше трьох місяців назад був завершений чемпіонат району із футболу в обох лігах – вищій і першій. До мене звернулися гравці команди Довжицької сільської ради з приводу того, що Маневицькою районною федерацією футболу не були виплачені призові кошти за зайняте друге місце в чемпіонаті району з футболу в першій лізі. Тому свій запит я адресую Маневицькій районній федерації футболу з таким проханням: здійснити ту оплату, яка передбачається –  згідно положення 600 гривень – за друге призове місце. На скільки я знаю – ці призові кошти не отримали футбольні команди Городоцької сільської ради та команда Підцаревич Великоведмезької сільської ради за зайняті призові місця в чемпіонаті району з футболу. Тому прошу підтримати мій запит, щоб Маневицька районна федерація футболу нарешті оплатила ці призові командам за їхні призові місця, оскільки перед чемпіонатом кожна команда, яка бере участь, вносить готівкові кошти федерації футболу.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дерлюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №18/26 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф.:

Депутатський запит: Прошу внести на розгляд районної ради для підтримки депутатський запит про Звернення Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади (озвучує текст звернення, доданий до протоколу).

  


Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Смоковича Я.Ф. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 20 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 3 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №18/27 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: Шановні колеги, рівно рік назад на сесії ми ділили вільні лишки. З них ми тоді розділили багато коштів на ремонт доріг. Потім була відповідно програма соціально-економічного розвитку, де передбачалися кошти на певні села, певні напрямки і дороги. Склалася проблема, що запити депутатами озвучено, кошти виділені на сільські ради, але, на жаль, використали ці кошти не на ті цілі, які оголошувалися у запитах депутатів. Я оголошував запит по ремонту дороги Красноволя-Гораймівка-Чорниж, оскільки центральна дорога, кудою їздить автобус, в незадовільному стані… потім гроші дали на сільську раду, і ці гроші були використані на побічні дороги (пояснили, що там вони не мають права використовувати ремонт асфальтованих доріг). Тому я сьогодні повторно оголошую запит і адресую його до голови районної ради і до голови районної державної адміністрації: жителів сіл Матейки, Гораймівка, Чорниж турбує стан дороги (відрізок дороги) Красноволя-Гораймівка-Чорниж. Стан дороги в дуже важкому стані. Чому привертаю увагу – на сьогоднішній день на певних участках, особливо в селі Гораймівка, стан дороги такий, що діти не можуть пройти до школи (це вже десь прозвучало, я чув, навіть в інтернеті), але там є одне місце, де коли іде дощ або тане сніг, стає така калюжа, що від забору до забору, від огорожі, до огорожі… Я привертаю увагу і прошу, шановні колеги, і обох голів прошу – при плануванні фінансування ремонту доріг цей відрізок дороги врахувати, бо це є проблема. Я знаю, що грошей мало, але привертаю увагу, що ця дорога потребує першочергово, тому що діти не можуть нормально доходити до школи. Тому, шановні колеги, прошу вас підтримати запит, щоб врахувати цей відрізок, як один з першочергових при плануванні розподілу коштів на ремонт доріг. Прошу підтримати мій запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №18/28 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Депутатський запит: Шановні депутати, до мене звернулися жителі мого виборчого округу села Вовчицьк із листом такого змісту (зачитує зміст листа, що додається). Я поясню суть справи: ця посада не скорочена. Медична молодша сестра, яка працювала тут, у зв’язку з обставинами – мама захворіла на онкозахворювання і потребує догляду, написала заяву на звільнення, бо потрібно доглядати за матір’ю. На сьогоднішній день тут немає посади. Розумієте, Людмила Йосипівна дала команду сільському голові ні в якому випадку нікого не приймати. Уявіть собі, як завідуюча ФАПом має приїхати з Костюхнівки у Вовчицьк, починати спочатку протоплювати грубки, нагріти приміщення, після цього прибирати приміщення, прибирати обладнання, пилюку і лише після того почати приймати хворих. Я, наприклад, не розумію, як в такому випадку можна працювати. Тому я прошу, шановні депутати, підтримати мій запит до голови райдержадміністрації Линдюка А.О. і головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.  

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Ващука Р.І. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 17 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 10 депутатів;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.:

Пропозиція: Пропоную провести повторне голосування.

 

Г О Л О С У В А Л И: за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Слісарчук Н.О.:

„за” – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 7 депутатів;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Г О Л О С У В А Л И:  повторно за те, щоб підтримати запит депутата                  Ващука Р.І. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 8 депутатів;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №18/29 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Депутатський запит: Напередодні Різдва на території села Хряськ в результаті ДТП загинув житель села Хряськ Водько Анатолій Андрійович. На сьогодні жителів сільської ради цікавить питання: на якій стадії розслідування знаходиться по справі, і друге – до місця події поліція їхала дві години… Прошу на запит надати роз’яснення в письмовій формі.

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Мурашка О.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №18/30 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Дарієвська Н.М.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій запит адресовано голові Маневицької районної ради та голові райдержадміністрації. Від ПАТ "Волиньобленерго" надійшло нам, на адресу Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги 54 приписи на перенесення за межу балансової належності приладів обліку електричної енергії. Одна установка коштує 3 600 гривень (54 – 194 400 гривень). Коштів таких у нас немає. Тому прошу виділити кошти на зазначені цілі при черговому внесенні змін до районного бюджету. Депутатів прошу мій запит підтримати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дарієвської Н.М. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №18/31 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, прошу підтримати мій усний депутатський запит до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" в частині декларування доходів сільськими головами та депутатами сільських рад – внести зміни і залишити декларування на паперових носіях для депутатів сільських рад і сільських голів в зв’язку із тим, що сьогодні технічні можливості наших сільських депутатів і сільських рад не достатні для вчасної подачі е-декларації. Такі звернення прийняли багато районів, це питання сьогодні актуальне, тому прохання – підтримати цей депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 3 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №18/32 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Пропоную провести повторне голосування, оскільки з технічних причин мій голос не враховано.

 

Г О Л О С У В А Л И: за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 6 депутатів;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Г О Л О С У В А Л И:  повторно за те, щоб підтримати запит депутата                  Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 7 депутатів;

депутатський запит підтримано (рішення №18/32 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И:  1. Про  затвердження  порядку  денного  дев’ятнадцятої   чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Шановні депутати, постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму при розгляді проектів рішень "Про затвердження нових редакцій Статутів навчальних закладів району" рекомендувала відділу освіти районної державної адміністрації доопрацювати нові редакції Статутів навчальних закладів району на відповідність чинному законодавству та Типовій інструкції з діловодства, а також проекти рішень „Про затвердження нових редакцій Статутів навчальних закладів району” внести на чергову сесію районної ради після їх редагування. Тому пропонується зазначені питання під номерами 9, 10 запропонованого проекту рішення не включати для розгляду на вісімнадцятій черговій сесії районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію постійної комісії, озвучену головою районної ради Мельником А.М.:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Шановні депутати, постійна комісія з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району при розгляді проекту рішення "Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді" запропонувала внести наступні доповнення у проект рішення:

"1. Взяти до відома, що згідно рішення районної ради від 09.06.2011 №6/9 "Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району" Маневицькій районній раді Волинської області належать права засновника:

1.1. загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Прилісне;

1.2. загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Лишнівка;

1.3. загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Галузія;

1.4 загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Карасин;

1.5. загальноосвітньої школи І  ступеня села Замостя;

1.6. загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Серхів.

2. Затвердити у новій редакції Статути навчальних закладів, що зазначені у частині 1 цього рішення (додаються).

3. Доручити директорам начальних закладів району, що зазначені у частині 2 цього рішення, вчинити всі необхідні дії по державній реєстрації нових редакцій Статутів", а також комісія рекомендувала при затвердженні порядку денного чергової сесії районної ради оформити розгляд питань затвердження статутів у  нових редакціях та передачі майна об’єднаній територіальній громаді окремими рішеннями. Тому пропонується зазначені питання під номерами 9, 10 запропонованого проекту рішення не включати для розгляду на вісімнадцятій черговій сесії районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію постійної комісії, озвучену головою районної ради Мельником А.М.:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Перкевич В.П.:

Пропозиція: Є пропозиція включити в порядок денний питання "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради, право оренди на яку пропонується для                                                                                продажу на  земельних  торгах  (аукціоні)". Ця технічна документація розглянута в комісії, але якщо ми не включимо для розгляду сьогодні, то з першого березня згідно чинного законодавства постане необхідність переробляти документацію. Тому пропоную включити це питання в порядок денний.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію депутата районної ради Перкевича В.П.:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих запитів і пропозицій:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються:

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И: 2.  Про  Районну  цільову  соціальну  програму розвитку фізичної                                                                        культури і спорту на 2017-2021 роки".

Інформація Клімчука Р.В., завідувача сектору з питань молоді та спорту

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Шкода О.С., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Базарнова А.В., Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: в паспорті проекту Програми пропоную відредагувати суму 11255,9 грн. на суму 11255,9 тис. грн.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Зінчуком П.Р.:

„за” – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 


3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про   районну   цільову    соціальну   Програму   забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на 2017-2021 роки".

Інформація Вершкової Л.В.,  головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: в тексті проекту Програми пропоную відредагувати суми коштів, доповнивши їх словом "гривень" або "тис.грн."

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И: 4. Про внесення змін до Районної програми реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період по 2017 рік.

Інформація Вершкової Л.В.,  головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О.,  Зінчук П.Р., Давидюк М.С., Наумчук О.В., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лісовецька Л.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5. Про  районну  Програму   фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

Інформація Коробчука О.О.,  керівника апарату  райдержадміністрації

 

Коробчук О.О., керівник апарату райдержадміністрації озвучив рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 20.02.2017 №20/2 (додано до протоколу) про зміни до проекту Програми.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій постійної комісії районної ради:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6. Про   внесення   змін  і  доповнень  до  Програми   соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми..

Інформація Козака Р.В.,  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Бобік Т.В., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Мурашко О.В., Ващук Р.І., Зінчук П.Р., депутат обласної ради Кирда Л.Ф., начальник УДКСУ в районі Дарчук Л.Й., начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 16.02.2017 №10/4 (додано до протоколу) про зміни до проекту Програми.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозиції постійної комісії, озвучені головою районної ради Мельником А.М.:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козак Р.В.:

Пропозиція: Внести наступні доповнення до запропонованого проекту рішення:

– у частині 1 пункт 31. викласти у наступній  редакції  "31. Виплата одноразової грошової допомоги на проїзд автобусними маршрутами  членам сімей загиблих  учасників в  АТО, сім’ям учасників АТО, яким присвоєно звання "Герой України" (в тому числі посмертно);

– у додатку 2 проекту рішення пункт 2.31. Порядку викласти у наступній редакції «2.31 Кошти, які виділяються на  щорічну одноразову грошову допомогу на проїзд автобусними маршрутами  виплачуються:

- особам, яким встановлено статус "член сім’ї загиблого"  відповідно до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та видано посвідчення встановленого зразка;

- членам сімей (в тому числі прийомних) учасників АТО, яким присвоєно звання "Герой України" (в тому числі посмертно).

Допомога виплачується  на підставі сформованих особових справ  на сім’ю загиблого  в АТО на кожного повнолітнього члена сім’ї (дружину, чоловіка, батька, матір, прийомну матір, прийомного батька) із розрахунку 50 відсотків  мінімальної заробітної плати, встановленої Законом України "Про Державний бюджет України" на початок року".

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію, озвучену Козаком Р.В.:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

„за” –  27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/6 прийняти (додається).

 

Оголошено перерву на 15 хвилин.

 

С Л У Х А Л И:  7. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки.

Інформація Дерлюка І.В.,  начальника відділу культури райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.  Про    проведення     конкурсу    на     визначення      опорного навчального закладу.

Інформація Фурманчук В.В.,  головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/8 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  9.  Про  присвоєння   загальноосвітній  школі  І-ІІІ  ступенів  №1                         смт Маневичі імені Героя України Андрія Снітка.

Інформація Артишука А.Н., директора загальноосвітньої школи

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10. Про  передачу спеціалізованої сільськогосподарської техніки та іншого обладнання.

Інформація Шпака В.М., менеджера проекту

 

Менеджер проекту Шпак В.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 20.02.2017 №20/3 (додано до протоколу) про зміни до запропонованого проекту рішення.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій постійної комісії районної ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11. Про  рішення   районної   ради  від  13.09.2016 №13/12   "Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення".

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., Неродик А.С., Давидюк М.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради,:

„за” –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12.   Про     Програму     розвитку     земельних       відносин      у Маневицькому районі на 2017-2020 роки".

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

Начальник відділу Держгеокадастру у районі Філон О.С. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 14.02.2017 № 13/1 (додано до протоколу) про зміни до запропонованого проекту Пргорами.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

2) за пропозиції постійної комісії, озвучені Філоном О.С.:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13. Про  передачу та реєстрацію права на земельну ділянку.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Петрук В.Є., начальник Маневицького РЦПМСД Сидорук Л.Й.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради,:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14. Про  затвердження  технічних  документацій  з   нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що перебувають в постійному користуванні громадянина Ващука Олексія Олексійовича  для ведення селянського (фермерського) господарства.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради,:

„за” –  25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  15. Про  затвердження списку присяжних у новій редакції.

Інформація Корецького І.І., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Бабік С.А.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради,:

„за” –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/15 прийняти (додається).


С Л У Х А Л И:  16. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Лановий Р.В., Ващук Р.І., начальник відділу культури райдержадміністрації Дерлюк І.В.

 

Депутат районної ради Лановий Р.В.:

Пропозиція: Доповнити план роботи питанням "Про стан гідрологічної пам’ятки природи „Оконські джерела" для розгляду на сесії у другому кварталі.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Пропозиція: Доповнити план роботи питанням "Про стан та перспективи збереження, консервації та реставрації пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)" для розгляду на сесії у другому кварталі.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

2) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Лановим Р.В.:

„за” – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за пропозицію, озвучену депутатом районної ради Ващуком Р.В.:

„за” – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/16 прийняти (додається).

 


С Л У Х А Л И:  17.  Про    затвердження    нових   редакцій    статутів     окремих загальноосвітніх шкіл району.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  18.      Про    передачу    майна      Прилісненській        об’єднаній територіальній громаді.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  19. Про внесення  змін  до  рішення районної ради від 15.12.2015 №3/4 "Про утворення та обрання постійних комісій районної ради сьомого скликання".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/19 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  20. Про  внесення  змін  до рішення районної ради від 15.12.2015 №3/2 "Про окремі питання  оплати  праці  голови, заступника  голови  районної  ради".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради озвучила рекомендацію постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 20.02.2017 №20/9 (додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, дозвольте озвучити мою заяву щодо уникнення конфлікту інтересів (заява додана до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендації постійної комісії районної ради:

„за” –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/20 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  21. Про   розпорядження   голови     районної   ради,    видані     в міжсесійний період.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

В обговоренні питання взяв участь депутат районної ради Смокович Я.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/21 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  22. Про затвердження  технічної   документації   з    нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради, право оренди на яку пропонується для продажу на  земельних  торгах  (аукціоні).

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Неродик А.С., Веремчук Л.В., Перкевич В.П., Мурашко О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 5 депутатів;

"не голосували" – 3 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №18/22 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  23.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив вісімнадцяту чергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

ДолученняРозмір
po1menne_golosuvannya_1.pdf2.45 MБ
po1menne_golosuvannya_2.pdf2.69 MБ
po1menne_golosuvannya_3.pdf2.66 MБ
po1menne_golosuvannya_4.pdf2.58 MБ
po1menne_golosuvannya_5.pdf2.61 MБ